Sport

  • 29 stycznia 2010
  • wyświetleń: 1708

MTS Winner przed barażami o II ligę

W sobotę 30 stycznia o 17.00 w Sali gimnastycznej Gimnazjum 3 (dawna SP6) w Czechowicach-Dziedzicach siatkarze MTS Winner rozegrają ostatni mecz II rundy rozgrywek III ligi PZPS.

Obecnie Winnersi zajmują trzecie miejsce w lidze, a pierwsze cztery zespoły premiowane są udziałem w rozgrywkach – barażach – o wejście do II ligi na sezon 2010/11. Wprawdzie do awansu jeszcze „daleka droga” ale początek zrobiony jest bardzo dobry.

Jak pokazują wyniki, wcześniejsza, Grupa 2 III ligi, w której startował MTS, byłamocniejszą „połówką” rozgrywek (drużyny były podzielone na dwie grupy po 8 zespołów), gdyż do walki o II ligę awansuje prawdopodobnie trzy drużyny z tej właśnie grupy. Oprócz naszych siatkarzy będą to drużyny AZS Gliwice i MOSiR Zabrze – właśnie z Grupy 2 oraz MCKS Jaworzno z Grupy 1. Rozgrywki o II ligę w formie turniejów rozpoczną się w przyszłym miesiącu. Zapraszamy kibiców na sobotnie spotkanie. Zapraszamy też dzieciaki i młodzież do sekcji MTS Winner (kontakt: winner@data.pl nasze strony: http://www.winner.org.pl). Zapraszamy także sympatyków do współtworzenia klubu.

Działamy niedługo, formalnie od 2009 roku i chcemy, by w regionie w niedługim czasie powstał klub z prawdziwego zdarzenia. Z mocnymi fundamentami ekonomicznymi organizacji.

MTS Winner

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.