czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 20 lutego 2010
  • wyświetleń: 1174

Walentynkowy maraton fitness

10 lutego Kwadransowe Grubasy po raz kolejny zorganizowały Maraton Fitness, który odbył się w siedzibie TKKG w Czechowicach-Dziedzicach.

Każdy z organizowanych maratonów ma na celu nie tylko promocję zdrowego stylu życia ale również prezentację mieszkańcom naszego miasta nowe formy aktywności fizycznej. Walentynkowy maraton fitness cieszył się ogromnym zainteresowaniem, jak zawsze przewinęło się wiele osób, niestety nie wszystkim udało się poćwiczyć. Ilość osób zainteresowanych ćwiczeniami przewyższyła najśmielsze oczekiwania organizatorów i możliwości liczebne.

Dlatego od 1 marca rozpoczną się nowe zajęcia znajdujące się w ofercie TKKG: latino solo - (środa godz. 18.00 i 19.00) i taniec brzucha (wtorek, środa godz. 20.00). Ruszają również tak długo wyczekiwane zajęcia dla naszych pociech, radosny ruch przy muzyce dla dzieci od 3 do 7 lat w środy o godz 17.00.

aka / czecho.pl, źródło:

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.