czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 2 marca 2010
  • wyświetleń: 1528

IX Memoriał Pływacki

Już 20 marca na pływalni MOSiR-u "Wodnik" w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się tradycyjny, IX już, Memoriał Pływacki im. Stanisława Dziedzica, organizowany przez Stowarzyszenie Obywatelskie Forum Samorządowe i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Reklama

Ta najbardziej prestiżowa impreza pływacka dzieci i młodzieży w gminie od lat niezmiennie skupia we wspólnej rywalizacji i zabawie najlepszych. Co zasługuje na uwagę - udział i start w zawodach są bezpłatne.

W zawodach mogą wziąć udział reprezentacje szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz organizacji i stowarzyszeń pozarządowych naszej gminy, tj. wyłącznie mających siedzibę na terenie gminy Czechowice-Dziedzice, a także zawodnicy indywidualni (nie reprezentujący szkół ani organizacji) zamieszkali na terenie gminy Czechowice-Dziedzice. W każdej kategorii wiekowej drużyna może wystawić maksymalnie po 5 zawodników w każdym stylu.

Zgłoszenia zawodników drużyn wraz z listą startową drużyny (podpisaną przez kierownika opiekuna drużyny) oraz zawodników indywidualnych wraz z listą startową zawodnika indywidualnego (podpisaną przez rodzica zawodnika lub prawnego opiekuna) należy składać do 18 marca do 14.00 w biurze kierownika basenu MOSiR „WODNIK” w Czechowicach-Dziedzicach Stanisława Zagóla (tel. 32 720-20-01).

Zgłoszenia zawodników indywidualnych (www.ofs.org.pl target=_blank class=dodaj>pobierz formularze) przyjmowane będą ponadto w dniu zawodów – należy je składać wraz z listą startową zawodnika indywidualnego (podpisaną przez rodzica zawodnika lub prawnego opiekuna) w biurze zawodów najpóźniej na 30 minut przed rozpoczęciem zawodów.

Informacji o zawodach udziela kierownik zawodów Stanisław Londzin pod numerem tel. 606-737-068.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.