czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 4 marca 2010
  • wyświetleń: 1254

Nagrody dla sportowców i artystów

W lutym w gmachu Urzędu Miejskiego odbyła się uroczystość wręczenia jednorazowych nagród pieniężnych oraz wyróżnień dla najlepszych sportowców i artystów, których wyniki i osiągnięcia przyczyniają się m.in. do promowania naszego miasta ale przede wszystkim pokazują, że pasja połączona z wytrwałością wiedzie do zdobywania najwyższych laurów.

Reklama

Burmistrz Czechowic-Dziedzic w towarzystwie swego zastępcy Macieja Kołoczka oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Marka Kwaśnego wręczył dwie jednorazowe nagrody pieniężne w dziedzinie kultury fizycznej: Bogusławowi Tylowi, trenerowi sekcji judo działającej na terenie gminy Czechowice-Dziedzice za osiągniecie wysokich wyników sportowych wyszkolonych zawodników oraz Robertowi Szatanikowi za osiągnięcie wysokich wyników sportowych - zdobycie II miejsca w Otwartych Mistrzostwach Świata w Tang Soo Do +180 cm w 2009 roku oraz za zajęcie III miejsca w Otwartych Mistrzostwach Świata w Tang Soo Do 180 cm w 2009 r.

Włodarze miasta wręczyli również coroczne nagrody pieniężne oraz wyróżnienia za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Wśród nagrodzonych była: Barbara Bielaczyc za dotychczasowy dorobek artystyczny jako śpiewaczki i pedagoga muzyki oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach za udział w licznych festiwalach i konkursach artystycznych oraz promowanie gminy w kraju. Urząd Miejski wyróżnił również Łukasza Stawowczyka, Annę Pasz, Sebastiana Gabrysia oraz Pawła Brożka za całokształt w dziedzinie twórczości artystycznej.

Łączny koszt jednorazowych nagród pieniężnych przyznanych przez Burmistrza wyniósł 20.160 zł.

aka / czecho.pl, źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.