czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 4 marca 2010
  • wyświetleń: 1106

UMKS zdobył Puchar Starosty Bielskiego

1 marca na hali sportowej w Czańcu odbyła się XI edycja turnieju halowego o Puchar Starosty Bielskiego, w której udział wzięli zawodnicy UMKS "3" rocznika 1995 i młodsi.

Reklama

Po raz kolejny młodzi futboliści z naszego miasta nie pozostawili złudzeń, kto jest najlepszy i wygrywając wszystkie spotkania w turnieju zdobyli Puchar Starosty Bielskiego.
W turnieju wzięło udział 10 drużyn podzielonych na 2 grupy.Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym a spotkania trwały 12 min.Grupowymi rywalami naszego zespołu były drużyny z Czańca, SMS Wilamowice, Zapory Porąbki oraz Pioniera Pisarzowice.

W pierwszym meczu zapachniało niespodzianką ponieważ niespodziewanie drużyna z Czańca objęła prowadzenie i nasi zawodnicy musieli wznieść się na wyżyny umiejętności by odnieść zwycięstwo.Po golach M.Adamusa i P. Matejki nasza drużyna wyszła na prowadzenie którego nie oddała już do końca spotkania. W kolejnym meczu wszystko wróciło do normy i nasi zawodnicy pokonali drużynę z Porąbki 3:1. W 3 spotkaniu nasi zawodnicy pokonali SMS Wilamowice 3:1 i był to najbardziej wymagający rywal dla naszej drużyny.Na koniec grupowych zmagań nasza drużyna pokonała Pioniera Pisarzowice 2:0 i z kompletem punktów przystąpiła do półfinałów.

W półfinale nasza drużyna gładko pokonała swoich rówieśników z Kobiernic i w finale przyszło się jej zmierzyć z ekipą z Kobiernic. Początek tego spotkania był niezwykle emocjonujący bowiem zawodnik z Kobiernic po gwizdku rozpoczynajcym mecz popisał się atomowym uderzeniem w samo okienko naszej bramki kompletnie zaskakując naszego bramkarza i tak po 2 sekunadach meczu było 1:0 dla ekipy rywali. Jednak na wyrównanie nie trzeba było czekać ponieważ po wznowieniu od środka nasz super snajper Michał Adamus przedryblował wszystkich rywali i mocnym strzałem pokonał bramkarza rywali. Po tej bramce nasza drużyna całkowicie zdominowała rywali dokładając co chwila kolejne bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:1. Gratulacje dla całej drużyny.

Skład UMKS: Janusz Marcin, Paluch Krystian, Matejko Przemysław, Adamus Michał, Kozioł Paweł, Moś Mateusz, Raszka Jakub, Beczała Damian, Konieczny Kamil, Zygmunt Mariusz, Dyduch Mateusz, Buda Dawid.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.