czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 10 marca 2010
  • wyświetleń: 1235

Kolejne sukcesy czechowickich biegaczy

W dniu 6 marca w Mysłowicach odbył się 38. Ogólnopolski cross "Życia Mysłowic" połączony z mistrzostwami Śląska w biegach przełajowych.

Reklama

Młodzi czechowiccy biegacze odnieśli kilka sukcesów. W roczniku 1999 najlepsza była Oliwia Kwasniak. W roczniku 1998 druga była Paulina Kozioł. Wśród chłopców z rocznika 1999 najlepszy okazał się Jakub Marek, a w roczniku 1998 wygrał Mateusz Banach. W kategorii młodziczek 5. miejsce zajęła Karolina Halas. Wszyscy wymienieni biegali na dystansie 1000m.

W kategorii młodzików na dystansie 2000m po pasjonującej walce 4. miejsce zajął Marcel Marszalek, a 5. Krzysztof Kajstura. W biegu juniorów młodszych na dystansie 3000m z dużą przewagą zwyciężył halowy medalista Mistrzostw Polski Marcin Durkalec, a 9. miejsce zajął Jakub Rdzanek.

W najbliższy piątek, czyli 12 marca, w Rudzie Śląskiej odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegach przełajowych. Liczymy na dobry występ naszych zawodników.

Jan Kobędza

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.