czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 16 marca 2010
  • wyświetleń: 1496

Vita Life Bilard Championship

W marcowym turnieju z cyklu Vita Life Championship emocji nie brakowało. W turnieju wzięło udział 8 zawodników podzielonych na 2 grupy gdzie grano do 2 wygranych pojedynków.

Reklama

Vita Life Bilard Championship
fot. taurus / klub czecho.pl


Już w pierwszej rundzie doszło do wielkiej niespodzianki, gdyż dotychczasowy wicelider nie zdołał wygrać żadnego pojedynku. Pierwszą rundę z kompletem zwycięstw przebrnęli dotychczasowy lider Paweł Kosmaty i debiutujący w cyklu Andrzej Szczyrbowski. I to Ci dwaj zawodnicy również wygrali swoje półfinały i spotkali się w finale. Pojedynek był niezmiernie wyrównany, a o zwycięstwie zdecydowało niefortunne rozpicie w 3 pojedynku. I znów Paweł Kosmaty zyskał komplet punktów i odskoczył pozostałym zawodnikom.

Jeśli zdobędzie przynajmniej 3 punkty w pozostałych dwóch turniejach zapewni sobie triumf w klasyfikacji generalnej całego cyklu. Pasjonująca walka zapowiada się o pozostałe miejsca na podium. Drugie miejsce zajmują ex equo Tomasz Smalcerz i Adam Ciapka. Cz warty w klasyfikacji Mariusz Szewczyk traci do nich 5 punktów. Czy komuś uda się pokonać lidera? Czy już na następnym turnieju Paweł Kosmaty zostanie zwycięzca cyklu Vita Life Championship? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy już niebawem!

taurus / klub czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.