czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 24 marca 2010
  • wyświetleń: 975

Turniej Vita Life Championship

W dniu 20 marca odbyły się 2 turnieje z cyklu Vita Life Championship.

Reklama

Turniej Vita Life Championship
fot. taurus / klub czecho.pl


W godzinach dopołudniowych odbył się turniej kręgli, w których najlepszy okazał się Piotr Capik gromadząc na swoim koncie 388 punkty. Kolejne miejsca zajęli reprezentant kręgielni Wodnik Pan Kazimierz i Rafał Walusiak. Wszyscy zostali uhonorowani nagrodami w postaci karnetów wstępu na obiekty sportowe i kulturalne znajdujące się na terenie naszego miasta.

Również 20 marca na Kregielni WODNIK odbył się 4 turniej z cyklu Vita Life Dart Championship.Był to najlepszy i zarazem najbardziej emocjonujący jak dotąd turniej. Mogą o tym świadczyć 2 maxy w postaci 180 punktów uzyskane w trakcie zawodów przez Łukasza Alefierowicza i Bartosza Obracaja.

Tym razem zawodnicy rywalizowali systemem brazylijskim. Poziom był wyrównany, a wyniki osiągane przez zawodników budziły respekt w pozostałych uczestników. Faworytów do wygrania było kilku, wśród nich Arkadiusz Sikora i Bartosz Obracaj. Właśnie Ci dwaj zawodnicy spotkali się w finale. Maszyna do zbierania punktów w ręce Bartosza nieco się zacięła co pozwoliło Arkowi wygrać po raz drugi turniej z cyklu Vita Life i zostać samodzielnym liderem. Trzecie miejsce zajął Mariusz Szewczyk.

Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani medalami oraz karnetami na czechowickie obiekty sportowe i kulturalne. Następny turniej planowany jest na 17 kwietnia. Więcej o turniejach na www.mrm.czechowice-dziedzice.pl/vitalife.

taurus / klub czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.