Sport

  • 8 kwietnia 2010
  • wyświetleń: 912

UMKS rozpoczyna zmagania ligowe

W najbliższy weekend rozpoczynają się rozgrywki ligowe wszystkich grup młodzieżowych naszego klubu. W sobotę jako pierwsi na murawę wybiegną podopieczni Michała Gazdy, którzy rozpoczynają od meczu na "szczycie", podobnie jak zespół trenera Błachuta, natomiast w niedzielę młodzicy młodsi pod wodzą Pana Tomasza Zużałka zagrają w Komorowicach.

Młodzicy starsi pierwszą rundę zakończyli na pierwszym miejscu i są absolutnym liderem rozgrywek. Drużyna ta nie zaznała goryczy porażki, co więcej, nie straciła nawet jednego punktu wygrywając wszystkie swoje mecze.

Pierwsze spotkanie rundy rewanżowej rozegrają na boisku w Chybiu. W rundzie jesiennej UMKS pokonał Cukrownika Chybie 4:1 na inaugurację rozgrywek. Zatem zapowiada się bardzo ciekawy rewanż zwłaszcza, że Chybie przegrało tylko z naszym klubem i zajmuje drugie miejsce w tabeli.

Nieco trudniejsze zadanie czeka naszych juniorów, którzy również zagrają z Cukrownikiem w Chybiu. Trudniejsze, ponieważ zawodnicy Cukrownika 22 sierpnia ubiegłego roku pokonali "Trójkę" 3:2 i prowadzą na dzień dzisiejszy w rozgrywkach z 7 punktową przewagą nad trzecim UMKS-em i z przewagą pięciu oczek nad drugą Cięciną pozostając tym samym faworytem do awansu. Liczymy na to, że juniorzy o słabszej końcówce sezonu już zapomnieli i nie złożą broni w walce o najwyższe miejsce w tabeli.

W niedzielę zmagania ligowe zakończą młodzicy młodsi którzy będą rywalizować z zespołem Podbeskidzia. W pierwszym meczu czechowiczanie ulegli rówieśnikom z Bielska 3:5. Liczymy na to, że i w tym przypadku spotkanie rewanżowe zakończy się pomyślnie dla naszego klubu. Po pierwszej rundzie zespół UMKS zajmuje piątą lokatę.

Młodzicy starsi:
Cukrownik Chybie - UMKS "3" Czechowice Dziedzice
10 kwiecień godzina 10.00 Chybie

Juniorzy:
Cukrownik Chybie - UMKS "3" Czechowice Dziedzice
10 kwiecień godzina 10.00 Chybie

Młodzicy młodsi:
BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała - UMKS "3" Czechowice Dziedzice
11 kwiecień godzina 10.00. Komorowice

Szczegółowe terminarze na stronie http://www.umks.czechowice.pl

Zapraszamy do kibicowania!

Tomasz Zużałek/ http://www.umks.czechowice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.