Sport

  • 22 kwietnia 2010
  • wyświetleń: 1346

MTS Winner zagra z Amatorami

W najbliższy piątek o godzinie 17.30, w sali sportowej SP4 w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się towarzyskie spotkanie siatkarzy MTS Winner - Amatorzy Cz-Dz.

Seniorzy MTS to zespół, który w sezonie 2009/10 walczył z sukcesami w rozgrywkach III ligi. Brał m.in udział w drugiej rundzie rozgrywek o awans do II ligi PZPS. W historii miasta to nawiązanie do osiągnięć siatkarzy dawnego Górnika Czechowice. Tego jeszcze z lat 70-tych ubiegłego wieku.

Amatorzy czechowiccy, to drużyna oparta na zawodnikach najlepszych ekip Amatorskiej Ligi Siatkówki w tym mieście. Właśnie kilka tygodni temu zakończyli oni swoje rozgrywki sezonu 2009/10 i pierwsze cztery miejsca zajęli kolejno: STARS-I Zasada, SV Środek, Melbox Team, Makowski Team.

Oczywiście faworyt spotkania jest jeden, ale Amatorzy obiecali "tanio skóry nie sprzedać". A jako, że jest wśród nich kilku zawodników, którzy kiedyś grywali (m.in we wspomnianym wyżej Górniku), to zapowiada się ciekawa konfrontacja.

Mecz zakontraktowano na trzy sety i jak wynika z zapowiedzi, szykuje się spora grupa kibiców. Młodsi (a zwłaszcza ...młodsze) zapewne będą kibicować Winnersom. Amatorom doping obiecali ...pozostali amatorzy oraz ich "fancluby". Komu będzie kibicował Burmistrz, który też będzie na meczu? - zobaczymy. Mecz ma mieć specjalna oprawę, ale to wszystko zobaczyć można będzie na miejscu. Zapraszamy od 17-tej do SP4.

MTS Winner

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.