Sport

  • 29 kwietnia 2010
  • wyświetleń: 1320

Vita Life Dart Championship

W dniu 24 kwietnia odbył się na kręgielni Wodnik przedostatni turniej z cyklu Vita Life Dart Championship.

Vita Life Dart Championship
fot. Wezdiw / klub czecho.pl


Zawody rozgrywano systemem brazylijskim z double out. Biorąc pod uwagę klasyfikację generalną, śmiało można nazwać ten turniej pogromem faworytów. Już w pierwszych dwóch turach odpadli lider i wicelider cyklu. Skrzętnie wykorzystali to zawodnicy będący w grupie pościgowej, którzy znacząco zmniejszyli swoje straty punktowe w generalce.

Po raz trzeci w kolejnym swoim starcie, czwarte miejsce zajął Jacek Walusiak. Na najniższym stopniu podium uplasował się tym razem Jarosław Brzuska. W wielkim finale zmierzyli się Bartek Obracaj i Rafał Walusiak, który po początkowym niepowodzeniu przeszedł jak burza rundę barażową.

Do końcowego rozstrzygnięcia potrzebne było pięć pojedynków. Zwycięsko z tej potyczki wyszedł Bartek Obracaj, który dzięki temu wskoczył na drugie miejsce w generalce. Pierwsze miejsce zachowa ł Arkadiusz Sikora, zaś na trzecie spadł Łukasz Alefirowicz. Czwarty jest Rafał Walusiak.

W maju ostatni turniej. Kto i jakie ma szanse na końcowy tryumf można zobaczyć na:
http://www.mrm.czechowice-dziedzice.pl/vitalife target=_blank class=dodaj>http://www.mrm.czechowice-dziedzice.pl/vitalife.

Wezdiw / klub czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.