Sport

  • 12 maja 2010
  • wyświetleń: 1029

MRKS zagra z Górnikiem Pszów

Najbliższa środa, 12 maja będzie dniem rozegrania zaległej, 18. kolejki IV ligi śląskiej, gr. II. Pierwotnie miała się ona odbyć 10 kwietnia, ale z powodu katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem została odwołana.

O godzinie 18.00 piłkarze MRKS Czechowice-Dziedzice walczyć będą o siódmą wygraną w rundzie wiosennej, a naprzeciw naszego zespołu stanie jedenasty w tabeli Górnik Pszów.

Jak do tej pory zespoły z Czechowic i Pszowa miały okazję zmierzyć się ze sobą trzykrotnie. W sezonie 2003/04 oba spotkania na swoją korzyść rozstrzygnęli nasi zawodnicy, którzy najpierw wygrali na wyjeździe 3:1, natomiast w rewanżu na własnym stadionie 2:0. W rundzie jesiennej minimalnie lepsi okazali się natomiast „górnicy”, skromnie pokonując MRKS 1:0. Stosunek bramkowy wynosi 5:3 na korzyść czechowiczan.

Więcej czytaj w serwisie http://www.mrks.czechowice.pl/news.php?readmore=559 target=_blank class=dodaj>mrks.czechowice.pl.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.