Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 13 maja 2010
  • wyświetleń: 1792

CALP: przed nami czwarta kolejka

Dzięki pozytywnemu ustosunkowaniu się Dyrekcji Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych do prośby rozgrywania Czechowickiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej na „Orliku 2012” możemy przejść z okolicznych boisk na sztuczną murawę nowego obiektu w Czechowicach-Dziedzicach.

Sami wiecie jakie perypetie wiązały się z rozegraniem dotychczasowych kolejek. Dlatego zapewniłem osobiście o bezwzględne dostosowanie się do regulaminów obowiązujących na obiekcie. Obowiązuje zakaz gry w lankach i korkotrampkach (nie wspomnę o wkrętach).

Nawet, gdy będzie mokro „zaciskamy zęby” i wszyscy się ślizgamy. Prosiłbym również o przestrzeganie innych zasad obowiązujących na obiektach szkolnych, czyli zakaz palenia i spożywania alkoholu. Na terenie obiektu jest monitoring. Również w szatniach prosiłbym o zachowanie czystości. Mam nadzieję, że na miesiąc czerwiec przedłużą nam rezerwację. Jednak zachowania łamiące regulamin pojedynczych osób mogą wpłynąć na decyzję gospodarza obiektu o ewentualnym nie przedłużeniu rezerwacji.

Pokażmy wszystkim, że amatorskie rozgrywki powinny na stałe zagościć na Orliku. Dlatego udowodnijmy wszystkim, że gra nas cieszy. Niestety piłkarze nie mają dobrej opinii. Te rozgrywki są typowo amatorskie, więc nawet po przegranej, bądź po decyzji sędziego nie po naszej myśli odpuśćmy sobie negatywne emocje. Spotykamy się żeby pograć, wynik niech będzie kwestią drugorzędną.

Wolne terminy sobota - 15.05.2010

IV kolejka 15.05.2010
13.00 Czechowice Centrum – Strażak Ligota,
13.50 Mystic Green – Valeo,
14.40 XYZ - Archi-Land
15.30 OPK - Giganci,
16.20 Czwórkowicze – Notrhtec Południowcy.

Mariusz Maławy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.