Sport

  • 20 maja 2010
  • wyświetleń: 2863

Udany start czechowiczan w MMA

16 maja w Chorzowskiej Hali MORiS odbył się turniej MMA (Mieszana Sztuka Walki) z okazji 100lecia klubu TS AKS Chorzów, w którym z bardzo dobrej strony pokazali się zawodnicy Berserker-s Team reprezentujący nasze miasto.

Złoty medal w turnieju zdobył fenomenalnie walczący zawodnik z Czechowic Dawid Ogrodzki, gromiąc wszystkich swoich rywali w kat. Junior -66kg,nie dając im nawet cienia szans na wygraną. Drugi z naszych zawodników Paweł Michałek kat. Senior +90kg zakończył turniej, plasując się na 4. pozycji. Czechowiczanin w drugiej walce doznał kontuzji kręgosłupa co niestety wykluczyło go z walki o brązowy medal.

W turnieju brał udział również Wojciech Fołta, walczący w tej samej kategorii co jego klubowy kolega Dawid Ogrodzki. Wojtek w swoim debiutanckim występie odniósł zwycięstwo w pierwszej walce. Następnie musiał uznać wyższość bardziej doświadczonego przeciwnika, który wykluczył go z dalszego udziału w turnieju. Kolejnym Sprawdzianem dla Czechowiczan będzie Turniej Ligi Shoto odbywający się 5 czerwca.

Berserker-s Team

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.