Sport

  • 3 czerwca 2010
  • wyświetleń: 1454

Pływackie mistrzostwa Czechowic

Już 19 czerwca na pływalni "Wodnik" odbędą się Otwarte Mistrzostwa Pływackie Czechowic-Dziedzic. Zgłosić się do udziału może... każdy

W sześciu kategoriach wiekowych, w trzech stylach i na trzech dystansach przewidzianych przez organizatorów dla każdego znajdzie się miejsce. Organizatorami zawodów są - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie Obywatelskie Forum Samorządowe.

Zawodników należy zgłaszać do 17 czerwca na specjalnie przygotowanych listach startowych, do pobrania. Zgłoszeń dokonywać można tylko drogą elektroniczną! Wypełnione listy startowe należy przesłać w załączniku na adres mailowy ofs.zawody@gmail.com do 17 czerwca, najpóźniej do godziny 18.00.

19 czerwca o godzinie 8.00 zawodnicy stawiają się na pływalni (8:30 - rozgrzewka, 9:00 -początek zawodów) z prawidłowo wypełnionymi kartami startowymi, które - po uiszczeniu opłaty wpisowej (5 zł za jednego zawodnika) oddadzą organizatorowi, co oznaczać będzie prawo do startu w zawodach. Zawodnicy niepełnoletni muszą dostarczyć również zgodę rodziców na udział w zawodach, a zawodnicy pełnoletni złożyć pisemne oświadczenie.

Za trzy pierwsze miejsca w każdej konkurencji przyznawane będą medale i dyplomy. Ponieważ mistrzostwa mają charakter otwarty, nie będzie prowadzona klasyfikacja zespołowa.

http://www.ofs.org.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.