czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 28 czerwca 2010
  • wyświetleń: 6857

Zobacz ofertę wakacyjną MOSiRu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza dzieci i młodzież do korzystania z oferty wakacyjnej.

Lato z MOSiRem to cykl imprez, zabaw, wyjazdów i zawodów sportowych w czerwcu, lipcu i sierpniu. Jeszcze w tym miesiącu, w piątek, 25 czerwca w parku przy Osiedlu Północ na powitanie lata odbędzie się impreza sportowo-rekreacyjna dla najmłodszych. 9 lipca w tym samym miejscu zaplanowano turniej dzikich szóstek. To otwarte rozgrywki dla dzieci ze szkół podstawowych.

Również w lipcu przygotowano dwie wycieczki. 7 lipca zainteresowani wyruszą do Częstochowy na Jasną Górę, a dwa tygodnie później wyjadą w kierunku Beskidu Śląskiego. Na przełomie wakacyjnych miesięcy MOSiR zorganizuje Turniej Siatkówki Plażowej, w którym udział weźmie młodzież oraz dorośli.

20 sierpnia odbędzie się Turniej dzikich 6-tek –dla dzieci, ponownie na Osiedlu Północ, ale tym razem dla uczniów ze szkół gimnazjalnych. Tydzień później, w ramach „Dni Czechowic-Dziedzic" zorganizowane zostaną zawody pływackie. W tym samym dniu odbędzie się impreza "Pożegnanie Lata".

28 sierpnia odbędzie się finał zawodów w siatkówce plażowej, natomiast 29 sierpnia na osiedlu Północ rozegrany zostanie turniej koszykówki ulicznej.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.