czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 22 czerwca 2010
  • wyświetleń: 2125

Sukcesy zawodników LUKS Zabrzeg

Siedem medali zdobyli najmłodsi lekkoatleci LUKS ZABRZEG w niedzielnych Lekkoatletycznych Mistrzostwach Śląska, które odbyły się w Chorzowie.

Dwa złote medale zdobył wspaniały talent sprinterski Szymon Jedyński, zwyciężając w biegach na 100 i 300m, z doskonałymi wynikami 11,99 i 39.92s. Złoty medal zdobyła również Karolina Biernat w rzucie oszczepem i Krzysztof Kajstura w biegu na 1000m.

Srebrny medal przypadł Marcelowi Marszałkowi w biegu na 300m przez plotki i Karolinie Bumbar w skoku w dal. Marcel zdobył także brąz w rzucie oszczepem.

To nie jedyne weekendowe sukcesy zawodników LUKS ZABRZEG. W Mistrzostwach Polski zrzeszenia LZS w Zamościu świetnie zaprezentował się Marcin Londzin zwyciężając w biegu na 400m, z doskonałym wynikiem 48.74s. Marcin ponadto zdobył brązowy medal w biegu na 200m. 5 miejsce w rzucie oszczepem zajęła Wiktoria Szlagor.

ups / czecho.pl, źródło: LUKS ZABRZEG

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.