Sport

  • 19 sierpnia 2010
  • wyświetleń: 2606

Międzydziałkowy Rajd Rowerowy

22 sierpnia odbędzie się ósma edycja Międzydziałkowego Rajdu Rowerowego. Impreza będzie towarzyszyć obchodom Dni Czechowic-Dziedzic i Dni Działkowca.

Rajd wystartuje około godziny 10.00 z ROD „Relaks-Storczyk” – obok stacji PKP Czechowice-Dziedzice Przystanek. Warto jednak być wcześniej, bowiem przed startem (od 7.30 do 9.30) wydawane będą pamiątkowe koszulki.

Długość rajdu to nieco ponad 18 kilometrów. Zakończy się również w okolicach ROD „Relaks-Storczyk”, gdzie będzie możliwość skorzystania z ciepłego posiłku, napojów, wzięcia udziału w losowaniu upominków i nagród dla uczestników rajdu, możliwość wzięcia udziału w konkursie z wiedzy o rodzinnych ogrodach działkowych i konkursie o tematyce przyrodniczej.

Organizatorem imprezy jest PZD - Rodzinny Ogród Działkowy „Relaks-Storczyk” w Czechowicach-Dziedzicach, a współorganizatorem Czechowickie Towarzystwo Cyklistów.

Rajd rowerowy – jako impreza publiczna wspierany jest finansowo przez Gminę Czechowice Dziedzice.

Zapisy na rajd wraz z wpłatą wpisowego w wysokości 12 zł ( w dniu rajdu wpłata: 14 zł) od uczestnika oraz pobraniem karty uczestnictwa, regulaminu i programu rajdu z dokładnym opisem trasy przyjmowane będą w dniach od 9 do 19 sierpnia w godz. od 15.00 do 18.00 w Domu Działkowca na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Relaks-Storczyk”, a także w dniu rajdu - na terenie ROD „Relaks-Storczyk” (w godz. 7.30 – 9.30).

Telefon kontaktowy do organizatora rajdu: 603-067-422.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.