Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 6 sierpnia 2010
  • wyświetleń: 1021

MRKS: terminarz rundy jesiennej

Poznaliśmy już terminarz rundy jesiennej piłkarskiej IV ligi. MRKS sezon 2010/2011 rozpocznie 14 sierpnia od meczu z Polonią Marklowice.

1. kolejka: 14.08.2010 (sobota) godzina 17:00

Nadwiślan Góra - AKS Mikołów
Polonia Marklowice - MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Czaniec - Rekord Bielsko-Biała
GTS Bojszowy - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Grunwald Ruda Śląska - Gwarek Ornontowice
Naprzód Rydułtowy - Zapora Porąbka
KS Żory - Przyszłość Rogów
Unia Racibórz - Carbo Gliwice
Odra II Wodzisław Śląski - pauzuje

2. kolejka: 21.08.2010 (sobota) godzina 17:00

AKS Mikołów - Carbo Gliwice
Przyszłość Rogów - Unia Racibórz
Odra II Wodzisław Śląski - KS Żory
Gwarek Ornontowice - Naprzód Rydułtowy
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Grunwald Ruda Śląska
Rekord Bielsko-Biała - GTS Bojszowy
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Czaniec
Nadwiślan Góra - Polonia Marklowice
Zapora Porąbka - pauzuje

3. kolejka: 25.08.2010 (środa) godzina 18:00

Polonia Marklowice - AKS Mikołów
LKS Czaniec - Nadwiślan Góra
GTS Bojszowy - MRKS Czechowice-Dziedzice
Grunwald Ruda Śląska - Rekord Bielsko-Biała
Naprzód Rydułtowy - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
KS Żory - Zapora Porąbka
Unia Racibórz - Odra II Wodzisław Śląski
Carbo Gliwice - Przyszłość Rogów
Gwarek Ornontowice - pauzuje

4. kolejka: 28.08.2010 (sobota) godzina 17:00

AKS Mikołów - Przyszłość Rogów
Odra II Wodzisław Śląski - Carbo Gliwice
Zapora Porąbka - Unia Racibórz
Gwarek Ornontowice - KS Żory
Rekord Bielsko-Biała - Naprzód Rydułtowy
MRKS Czechowice-Dziedzice - Grunwald Ruda Śląska
Nadwiślan Góra - GTS Bojszowy
Polonia Marklowice - LKS Czaniec
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - pauzuje

5. kolejka: 04.09.2010 (sobota) godzina 17:00

LKS Czaniec - AKS Mikołów
GTS Bojszowy - Polonia Marklowice
Grunwald Ruda Śląska - Nadwiślan Góra
Naprzód Rydułtowy - MRKS Czechowice-Dziedzice
KS Żory - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Unia Racibórz - Gwarek Ornontowice
Carbo Gliwice - Zapora Porąbka
Przyszłość Rogów - Odra II Wodzisław Śląski
Rekord Bielsko-Biała - pauzuje

6. kolejka: 08.09.2010 (środa) godzina 17:00

AKS Mikołów - Odra II Wodzisław Śląski
Zapora Porąbka - Przyszłość Rogów
Gwarek Ornontowice - Carbo Gliwice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Unia Racibórz
Rekord Bielsko-Biała - KS Żory
Nadwiślan Góra - Naprzód Rydułtowy
Polonia Marklowice - Grunwald Ruda Śląska
LKS Czaniec - GTS Bojszowy
MRKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje

7. kolejka: 11.09.2010 (sobota) godzina 17:00

GTS Bojszowy - AKS Mikołów
Grunwald Ruda Śląska - LKS Czaniec
Naprzód Rydułtowy - Polonia Marklowice
KS Żory - MRKS Czechowice-Dziedzice
Unia Racibórz - Rekord Bielsko-Biała
Carbo Gliwice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Przyszłość Rogów - Gwarek Ornontowice
Odra II Wodzisław Śląski - Zapora Porąbka
Nadwiślan Góra - pauzuje

8. kolejka: 18.09.2010 (sobota) godzina 17:00

AKS Mikołów - Zapora Porąbka
Gwarek Ornontowice - Odra II Wodzisław Śląski
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Przyszłość Rogów
Rekord Bielsko-Biała - Carbo Gliwice
MRKS Czechowice-Dziedzice - Unia Racibórz
Nadwiślan Góra - KS Żory
LKS Czaniec - Naprzód Rydułtowy
GTS Bojszowy - Grunwald Ruda Śląska
Polonia Marklowice - pauzuje

9. kolejka: 25.09.2010 (sobota) godzina 17:00

Grunwald Ruda Śląska - AKS Mikołów
Naprzód Rydułtowy - GTS Bojszowy
KS Żory - Polonia Marklowice
Unia Racibórz - Nadwiślan Góra
Carbo Gliwice - MRKS Czechowice-Dziedzice
Przyszłość Rogów - Rekord Bielsko-Biała
Odra II Wodzisław Śląski - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Zapora Porąbka - Gwarek Ornontowice
LKS Czaniec - pauzuje

10. kolejka: 29.09.2010 (środa) godzina 17:00

AKS Mikołów - Gwarek Ornontowice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Zapora Porąbka
Rekord Bielsko-Biała - Odra II Wodzisław Śląski
MRKS Czechowice-Dziedzice - Przyszłość Rogów
Nadwiślan Góra - Carbo Gliwice
Polonia Marklowice - Unia Racibórz
LKS Czaniec - KS Żory
Grunwald Ruda Śląska - Naprzód Rydułtowy
GTS Bojszowy - pauzuje

11. kolejka: 02.10.2010 (sobota) godzina 16:00

Naprzód Rydułtowy - AKS Mikołów
KS Żory - GTS Bojszowy
Unia Racibórz - LKS Czaniec
Carbo Gliwice - Polonia Marklowice
Przyszłość Rogów - Nadwiślan Góra
Odra II Wodzisław Śląski - MRKS Czechowice-Dziedzice
Zapora Porąbka - Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Ornontowice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Grunwald Ruda Śląska - pauzuje

12. kolejka: 09.10.2010 (sobota) godzina 16:00

AKS Mikołów - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała - Gwarek Ornontowice
MRKS Czechowice-Dziedzice - Zapora Porąbka
Nadwiślan Góra - Odra II Wodzisław Śląski
Polonia Marklowice - Przyszłość Rogów
LKS Czaniec - Carbo Gliwice
GTS Bojszowy - Unia Racibórz
Grunwald Ruda Śląska - KS Żory
Naprzód Rydułtowy - pauzuje

13. kolejka: 16.10.2010 (sobota) godzina 16:00

KS Żory - Naprzód Rydułtowy
Unia Racibórz - Grunwald Ruda Śląska
Carbo Gliwice - GTS Bojszowy
Przyszłość Rogów - LKS Czaniec
Odra II Wodzisław Śląski - Polonia Marklowice
Zapora Porąbka - Nadwiślan Góra
Gwarek Ornontowice - MRKS Czechowice-Dziedzice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała
AKS Mikołów - pauzuje

14. kolejka: 23.10.2010 (sobota) godzina 15:30

AKS Mikołów - Rekord Bielsko-Biała
MRKS Czechowice-Dziedzice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Nadwiślan Góra - Gwarek Ornontowice
Polonia Marklowice - Zapora Porąbka
LKS Czaniec - Odra II Wodzisław Śląski
GTS Bojszowy - Przyszłość Rogów
Grunwald Ruda Śląska - Carbo Gliwice
Naprzód Rydułtowy - Unia Racibórz
KS Żory - pauzuje

15. kolejka: 30.10.2010 (sobota) godzina 15:30

KS Żory - AKS Mikołów
Carbo Gliwice - Naprzód Rydułtowy
Przyszłość Rogów - Grunwald Ruda Śląska
Odra II Wodzisław Śląski - GTS Bojszowy
Zapora Porąbka - LKS Czaniec
Gwarek Ornontowice - Polonia Marklowice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Nadwiślan Góra
Rekord Bielsko-Biała - MRKS Czechowice-Dziedzice
Unia Racibórz - pauzuje

16. kolejka: 06.11.2010 (sobota) godzina 13:30

AKS Mikołów - MRKS Czechowice-Dziedzice
Nadwiślan Góra - Rekord Bielsko-Biała
Polonia Marklowice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS Czaniec - Gwarek Ornontowice
GTS Bojszowy - Zapora Porąbka
Grunwald Ruda Śląska - Odra II Wodzisław Śląski
Naprzód Rydułtowy - Przyszłość Rogów
KS Żory - Unia Racibórz
Carbo Gliwice - pauzuje

17. kolejka: 11.11.2010 (czwartek) godzina 13:30

Unia Racibórz - AKS Mikołów
Carbo Gliwice - KS Żory
Odra II Wodzisław Śląski - Naprzód Rydułtowy
Zapora Porąbka - Grunwald Ruda Śląska
Gwarek Ornontowice - GTS Bojszowy
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Czaniec
Rekord Bielsko-Biała - Polonia Marklowice
MRKS Czechowice-Dziedzice - Nadwiślan Góra
Przyszłość Rogów - pauzuje

aka / czecho.pl, źródło: mrks.czechowice.pl target=_blank class=dodaj>mrks.czechowice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.