czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 13 sierpnia 2010
  • wyświetleń: 1624

Przygotowania UMKS do sezonu

9 sierpnia piłkarze czechowickiego klubu zakończyli zgrupowanie w Czechach w miejscowości Komorni Lhotka. W zgrupowaniu wzięło udział pięć grup młodzieżowych UMKS "Trójka" w wieku od 9 - 18 lat, razem blisko 80 osób.

Nasi młodzi reprezentanci miasta Czechowice przygotowywali się do nadchodzącego, długiego sezonu piłkarskiego 2010/2011. Zgrupowanie przebiegało w miłej atmosferze czeskich klimatów. Obóz sportowy rozpoczął się ogniskiem z pieczeniem kiełbasy, podczas którego zarząd klubu i sztab trenerski podsumował ubiegły sezon i nakreślił plany i zamierzenia na przyszłość. Każdy z trenerów dodatkowo wyróżnił najlepszych zawodników minionego sezonu. Wyróżniający się gracze otrzymali upominki.

W czasie całego pobytu chłopcy w wolnym czasie pomiędzy treningami mieli do dyspozycji basen przed hotelem, stół do ping- ponga, stół do bilarda, boisko do siatkówki, na którym codziennie odbywały się zajęcia z "siatko - nogi", tak więc na nudę nikt nie narzekał.

Na zakończenie zgrupowania odbył się mecz pomiędzy reprezentacja juniorów starszych i kadrą trenerską w której wystąpili : Tomasz Dyduch, Michał Gazda, Tomasz Zużałek, Sławomir Błachut, Marcin Balon oraz Mariusz Maławy. Mecz zakończył się remisem 6:6, a zwycięzców, którymi okazali się juniorzy wyłoniły dopiero rzuty karne.

Teraz trenerzy i zawodnicy koncentrują się na pierwszych meczach i tak: juniorzy starsi i młodzicy starsi rozpoczną zmagania ligowe już 21 sierpnia meczem u siebie z Mieszko Piast Cieszyn. Należy dodać, że podopieczni trenera Błachuta w poprzednim sezonie wywalczyli awans do ligi A. Przed nimi pozostał już tylko awans do najwyższej ligi w naszym regionie: Śląskiej ligi juniorów, gdzie będą mogli się zmierzyć z takim zespołami jak Górnik Zabrze, Ruch Chorzów, Piast Gliwice, GKS Katowice i wiele inny mocnych rywali.

Tymczasem trzeba jednak skupić się na walce w mocnej lidze okręgowej "A".

Zapraszamy na treningi wszystkich chętnych do uprawiania piłki nożnej, szczegółowe informacje na temat treningów można znaleźć na stronie internetowej umks.czechowice.pl wraz z telefonami kontaktowymi do trenerów poszczególnych grup.

Zapraszamy zwłaszcza, że jeszcze można zgłaszać zawodników do rozgrywek ligowych w których występują nasi piłkarze.

Tomasz Zużałek / www.umks.czechowice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.