czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 26 sierpnia 2010
  • wyświetleń: 1770

UMKS Trójka zaprasza na treningi

Zapraszamy wszystkich chłopców pragnących doskonalić swoje umiejętności piłkarskie na treningi.

UMKS Trójka zaprasza na treningi


Od września rozpoczynamy nabór uzupełniający dla chłopców z następujących roczników: żaki, rocznik 2000 i młodsi; młodzicy młodsi, rocznik 1998 i 1999; młodzicy starsi, rocznik 1996 i 1997.

Oprócz treningów pod okiem kwalifikowanej kadry trenerskiej i udziału w rozgrywkach piłkarskich, zapewniamy naszym zawodnikom bezpłatnie wyposażenie w stroje meczowe, dresy, ortaliony i torby sportowe. Nasi zawodnicy mają dofinansowanie do obozów zimowych i letnich organizowanych przez klub. Postępy zawodników są nagradzane przez indywidualne nagrody podsumowujące poszczególne sezony.

Gwarantujemy infrastrukturę na najwyższym poziomie oraz przyjazną atmosferę skierowaną na integrację dzieci i młodzieży w ramach działającej sekcji. Dane kontaktowe do trenerów poszczególnych grup wiekowych oraz terminy treningów na stronie www.umks.czechowice.pl

Mariusz Maławy / umks.czechowice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.