Sport

  • 1 września 2010
  • wyświetleń: 1573

Lekkoatleci wrócili z obozu

17 młodych czechowickich lekkoatletów pod wodzą trenerów Jana Kobedzy, Wioletty Ploskonki i Bogusława Homy przebywało od 16 do 28 sierpnia na obozie sportowym w Pucku.

Lekkoatleci wrócili z obozu
Czechowiccy lekkoatleci


Obóz był zorganizowany przez Polski Związek Lekkiej Atletyki dla lekkoatletycznych talentów, których u nas nie brakuje. Mieliśmy doskonale warunki treningowe na tartanowym stadionie w Pucku i bardzo dobre wyżywienie. Lekkoatleci przygotowali się do ważnych zawodów w drugiej części sezonu lekkoatletycznego.

4 września 13 młodych zawodniczek i zawodników weźmie udział w europejskim festiwalu lekkoatletycznym młodych talentów w Majano (Włochy) z udziałem 24 zagranicznych ekip. 12 września czechowiczanie wystartują w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Chorzowie będących eliminacją do Mistrzostw Polski Młodzików w Toruniu. 17 września silna grupa ok. 20 lekkoatletów weźmie udział w Mistrzostwach Euroregionu Beskidy, które tym razem odbędą się w Szczyrku z udziałem reprezentacji Czech i Słowacji.

Jan Kobedza

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.