Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 4 października 2010
  • wyświetleń: 1779

Pierwsze miejsce ZSTiL

Dużym sukcesem uczniów Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach-Dziedzicach  zakończyły się drużynowe zawody lekkoatletyczne szkół ponadgimnazjalnych, które odbyły się w dniu 27 września na stadionie lekkoatletycznym BBOSiR w Bielsku-Białej.

Startująca w nich reprezentacja chłopców ZSTiL zwyciężyła, pozostawiając w pokonanym polu blisko 30 szkół rejonu bielsko - żywieckiego. Pierwsze miejsce uczniów popularnej „resortówki", na które złożyło się wiele wartościowych rezultatów – wśród nich Marcina Londzina na 100m, Patryka Wiewióry w pchnięciu kulą, Marcina Durkalca na 1500m oraz sztafety 4x100m - zagwarantowało im udział w Finale Wojewódzkiej Licealiady Młodzieży w Sosnowcu.

Warto podkreślić, że dobrze w bardzo silnej i wyrównanej stawce zaprezentowały się także dziewczęta z ZSTiL, zajmując wysokie czwarte miejsce, uzyskały w kilku konkurencjach wysokie lokaty – Jolanta Dudek w skoku w dal, Hankus Sabina w pchnięciu kulą oraz sztafeta 4x100m. Dzięki udanym startom pozostałych zawodniczek, dziewczęta z ZSTiL ostatecznie okazały się najlepszą drużyną w powiecie. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

M.K.- ZSTiL

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.