Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 19 października 2010
  • wyświetleń: 2983

Medaliści z Czechowic

W roku 2010 lekkoatleci naszego miasta i gminy odnieśli wiele sukcesów sportowych.

Oto ich autorzy:

Marcin Londzin ur. 1992r. junior ZSTiL (wychowanek SP-4, GP-2) 2 złote i 2 brązowe medale w biegach na 400 i 200 m podczas mistrzostw Polski zrzeszenia LZS i ogólnopolskich igrzysk LZS, mistrz Śląska w biegach na 200 i 400m, V-ce mistrz międzywojewódzki w biegach na 100 i 200m, halowy mistrz Śląska w biegach na 60 i 300m oraz brązowy w skoku w dal. Członek kadry narodowej juniorów (100m-10, 95 200m-21, 89 400m - 48, 65

MARCEL MARSZAŁEK ur. 1995r. młodzik GP-2 (SP-3 Ligota) Brązowy medalista mistrzostw Polski w biegach górskich, halowy V-ce mistrz Śląska w biegach na 1000m i 60m przez plotki, srebrny medalista mistrzostw Śląska w biegu na 300 m przez plotki oraz brązowy w rzucie oszczepem, brązowy medalista mistrzostw międzywojewódzkich w biegu na 300m przez plotki. mistrz Śląska w 8-boju, mistrz Euroregionu w biegu na 300m oraz w skoku wzwyż i srebrny medal w sztafecie 4x200m.

MARCIN DURKALEC ur. 1993r. junior młodszy ZSTiL (GP-1, SP-2) Mistrz Polski w biegach górskich, brązowy medalista mistrzostw Polski w biegu na 2000m w hali, brązowy medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegach przełajowych, mistrz Śląska i V-ce mistrz międzywojewódzki w biegach przełajowych, brązowy medalista mistrzostw Śląska na 1500m, mistrz Śląska na 2000m w hali.

KAROLINA HALAS ur. 1995 młodziczka GP-2 (SP-1) Mistrzyni Polski w biegach gorskich, halowa mistrzyni Śląska w biegu na 600m. V-ce mistrzyni Euroregionu w biegu na 600m.

JAKUB MAREK ur. 1999r. kat. dzieci młodsze SP-2 2 -krotny zloty medalista mistrzostw Polski w biegach górskich, srebrny medalista mistrzostw Euroregionu w biegu na 1000m.

OLIWIA KWASNIAK ur. 1999r. kat. dzieci młodsze SP-3 srebrna medalistka mistrzostw Polski w biegach górskich, srebrna medalistka mistrzostw Euroregionu w biegach na 60m i sztafecie 4x200m.

JAKUB RDZANEK ur. 1993r. junior młodszy LO (GP-1) Brązowy medalista mistrzostw Polski w biegach górskich, zloty medalista mistrzostw Śląska w biegu na 3000m, brązowy medalista mistrzostw międzywojewódzkich w biegu na 1500m.

JEDYNSKI SZYMON ur. 1997r. kat. dzieci starsze GP-2 (SP-3) Halowy mistrz Śląska w biegu na 60m i V-ce mistrz w skoku w dal, mistrz Śląska w biegach na 100m i 300m, Zloty medal w europejskim festiwalu lekkoatletycznym w biegu na 60m, posiadacz najlepszych wyników w Polsce w biegach na 60m, 100m, 200m, 300m w kategorii dzieci.

ELZBIETA GLOGOWSKA ur. 1995r. młodziczka GP-3 (SP-3) brązowa medalistka mistrzostw międzywojewódzkich w biegu na 300m i srebrna w sztafecie 4x100m, mistrzyni Euroregionu w biegu na 300m i sztafecie 4x200m.

PAULINA KOZIOŁ ur. 1998r. kat. dzieci starsze SP-3 mistrzyni Euroregionu w biegu na 300m i srebrny medal w sztafecie 4 x200m.

KONRAD NOCON ur. 1993r. junior młodszy LO (GP-1 SP-10) 2-krotny brązowy medalista mistrzostw Śląska w skoku w dal w hali i na stadionie.

WIKTORIA SZLAGOR ur. 1994r. juniorka młodsza -Technikum Rolnicze Jawiszowice (GP-2, SP-1) 2-krotna złota medalistka mistrzostw Śląska i międzywojewódzkich w rzucie oszczepem.

KRZYSZTOF KAJSTURA ur. 1995r. młodzik GP-2 (SP-3 Ligota) zloty medalista mistrzostw Śląska w biegu na 1000m, brązowy medalista mistrzostw Euroregionu w biegu na tym samym dystansie.

PAWEL DURKALEC ur. 1991r. junior LO (GP-1, SP-10) V-ce mistrz Śląska w biegu na 3000m z przeszkodami.

JUSTYNA HALAS ur. 1996r. młodziczka GP-2 (SP-1) V-ce mistrzyni międzywojewódzka w sztafecie 4x100m i v-ce mistrzyni Euroregionu w sztafecie 4x200m.

PAULINA KRETSCHMER ur. 1994r. juniorka młodsza ZSTiL (GP-2, SP-3 Ligota) V-ce mistrzyni Śląska i międzywojewódzka w chodzie sportowym na 5000m.

DOMINIKa BAJGER ur. 1995r. młodziczka GP-2 (SP-3 Ligota) V-ce mistrzyni międzywojewódzka w sztafecie 4 x100m i mistrzyni Euroregionu w sztafecie 4 x200m.

ALEKSANDRA KOLOCZEK ur. 1996r. młodziczka GP-2 (SP-5) V-ce mistrzyni międzywojewódzka w sztafecie 4x100m.

KAROLINA BUMBAR ur, 1997r. kat. dzieci starsze GP-2 (SP-5) V-ce mistrzyni Śląska w skoku w dal V-ce mistrzyni Euroregionu w sztafecie 4x200m i brązowa medalistka w biegu na 300m.

FILIP GRYGIERCZYK ur. 1998r. kat. dzieci starsze SP-2 Mistrz Euroregionu w biegu na 60m

KAROLINA BIERNAT ur. 1995r. młodziczka GP Zabrzeg (SP-Zabrzeg) Mistrzyni Śląska w rzucie oszczepem

JAKUB BANET ur. 1995r. młodzik GP-Zabrzeg (SP-Zabrzeg) Srebrny medalista Euroregionu w sztafecie 4x200m

Na w) w sukcesy zapracowali trenerzy Wioletta Ploskonka, Jan Kobedza, Dariusz Janko, Piotr Fender oraz nieocenieni wychowawcy-nauczyciele wf z naszego miasta i gminy.

Jan Kobędza

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.