czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 26 października 2010
  • wyświetleń: 2048

Grała Piłkarska Liga Orlika

W dniach od 20 do 23 października rozegrane zostały kolejki nr VI i VII Czechowickiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej Orlika na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ZSTiL w Czechowicach - Dziedzicach.

Reklama

Kolejki te przyniosły zmiany lidera. Po meczu Polskie Jadło – Anioły Mazura zakończonym wynikiem 2:0, jedyną drużyną bez porażki jest zespół Orkana i to oni zostali samodzielnym liderem.

Kolejka VI

Orkan - Centrum 9 : 4
Orkan: 4 - K.Ryłko, 3 - P.Rychły, 1 - J.Banet, 1 - G.Ruman
Centrum: 2 - R.Zbijowski, 1 - M.Stanoch, 1 - Ł.Tejs

Dzieci Guardioli - Racing Miners 10 : 6
Dzieci Guardioli: 5 - B.Kopeć, 2 - M.Szypuła, 1 - D.Boczek, 1 - M.Durkalec, 1 - Ł.Zontek
Racing Miners: 3 - Ł.Greczka, 3 - P.Kobiela

ZSTiL - Wrzątek Zimna Woda 6 : 3
ZSTiL: 5 - M.Janeczko, 1 - D.Koczor
Wrzątek: 3 - R.Mańko, 1 - M.Górka

Polskie Jadło - Anioły Mazura 2 : 0
Polskie Jadło: 1 - M.Bieniek, 1 - J.Michalski

L.O. - Senegal 2 : 8
L.O.: 1 - S.Rdzanek, 1 - D.Stolarski
Senegal: 3 - M.Duda, 2 - P.Puchała, 1 - W.Cebrat, 1 - M.Kopicz, 1 - Ł.Trznadel

Kolejka VII

Anioły Mazura - Wrzątek Zimna Woda 19 : 1
Anioły: 7 - W.Kowalski, 4 - G.Raczyński, 4 - K.Wnuk, 3 - M.Kotas, 1 - Sz.Janusz
Wrzątek: M.Górka

ZSTiL - Dzieci Guardioli 15 : 5
ZSTiL: 5 - D.Koczor, 4 - S.Pochopień, 3 - Sz.Dunat, 2 - W.Szal, 1 - Ł.Jakubiec
Dzieci Guardioli: 3 - B.Kopeć, 1 - M.Durkalec, 1 - Ł.Zontek

Orkan - Racing Miners 8 : 0
Orkan: 3 - R.Pająk, 2 - K.Ryłko, 1 - P.Rychły, 1 - A.Smalcerz, samobójcza

Polskie Jadło - L.O. 15 : 2
Polskie Jadło: 6 - K.Buchta, 3 - M.Wronka, 2 - B.Bieńko, 2 - J.Michalski, 1 - M.Bieniek, 1 - D.Hudziec
L.O.: 1 - K.Rdzanek, 1 - M.Stolarski

Centrum - Senegal – 27.10.2010 godz.20.55

Tabela:
1. ORKAN 7 21 63:14
2. ANIOŁY MAZURA 7 18 75:15
3. POLSKIE JADŁO 7 18 51:20
4. ZSTiL CZ. - DZ. 7 15 55:29
5. SENEGAL 6 9 26:25
6. CENTRUM 6 6 34:35
7. DZIECI GUARDIOLI 7 6 37:55
8. WRZĄTEK ZIMNA WODA 7 6 25:52
9. RACING MINERS 7 3 23:61
10.L.O. CZ. - DZ. 7 0 19:94

Najlepsi strzelcy:
25 - Kowalski W.
20 - Ryłko K.
16 - Kopeć B., Janeczko M.
14 - Pająk R.
12 - Górka M., Płocha J., Wnuk K.
11 - Bieniek M., Buchta K.
10 - Kotas M.

Przypominamy iż kolejka nr 8 i 9 zostaną rozegrane w dniach 27 - 30.10.2010. Oto szczegóły:

Kolejka VIII:
27.10.2010,godz.20.00(środa) Anioły Mazura - Dzieci Guardioli
27.10.2010,godz.20.55(środa) Centrum - Senegal(zaległy)
28.10.2010,godz.20.00(czwartek) ZSTiL - Orkan
28.10.2010,godz.20.55(czwartek) Centrum - Racing Miners
29.10.2010,godz.20.00(piątek) L.O. - Wrzątek Zimna Woda
29.10.2010,godz.20.55(piątek) Senegal - Polskie Jadło

Kolejka IX - 30.10.2010(sobota)
godz.15.00 - L.O. - Dzieci Guardioli
godz.15.50 - Wrzątek Zimna Woda - Senegal
godz.16.40 - Racing Miners - ZSTiL
godz.17.30 - Polskie Jadło - Centrum
godz.18.20 - Orkan - Anioły Mazura

Około 19.15 - Zakończenie rozgrywek + rozdanie nagród.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.