Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 13 listopada 2010
  • wyświetleń: 1828

Nasze drużyny w Lidze Futsalu

W sezonie 2010/2011 na halach w Pszczynie, Suszcu i Goczałkowicach będziemy emocjonowali się zmaganiami aż 42 piłkarskich drużyn. W każdej klasie rozgrywkowej Czechowice-Dziedzice mają swoich reprezentantów.

W I lidze barwy naszego miasta reprezentuję Belfer Team, w II lidze Inny Zespół, zaś w dwóch grupach III ligi gra Enigma (grupa L) i Południowcy (grupa F). W pierwszej kolejce, która odbyła się 11 listopada wszystkie nasze drużyny wygrały swoje mecze. Belfer Team pokonał ATS Jakub Pszczyna 4:3 (bramki: Puchała M. 2, Mizera B. 1, Maławy M. 1), Inny Zespół zwyciężył 4:2 z drużyną The Blues Żory (bramki: Sroka P. 2, Szymon S. 1, Maron G. 1).

W grupie L III Ligi Enigma wysoko pokonała drużynę Piasek United 7:2 (bramki: Siemieniec T. 2, Drozdek T. 2, Buda W. 1, Linek P. 1, Mikłasz T. 1), zaś w grupie F Northtec Południowcy zwyciężyli Zrywik Bąków 3:1 (bramki: Płonka A. 1, Kozik D. 1, Janusz Sz. 1.).

W tej edycji ligi będziemy na bieżąco relacjonować na portalu czecho.pl poczynania czechowickich drużyn w Lidze Futsalu. Bardziej szczegółową relację ze spotkań Ligi Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice można zobaczyć na stronie internetowej ligi posir.pszczyna.pl

Mariusz Maławy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.