czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 21 listopada 2010
  • wyświetleń: 1807

W niedzielę wybierz... MTS Winner

W najbliższą niedzielę oprócz wyborów do lokalnych władz, warto będzie wybrać się na mecz III ligi siatkarzy z udziałem MTS Winner Czechowice-Dziedzice.

Po ostatniej kolejce rozgrywek Winnersi awansowali na trzecie miejsce w tabeli 2 Grupy III ligi, gromadząc tyle samo punktów co wicelider. Tak jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, awansem do rozgrywek o II ligę premiowane są pierwsze cztery zespoły, więc szanse na ten etap dla naszych są spore.

W sobotę siatkarze MTS grają na wyjeździe z BBTS Włókniarz Bielsko-Biała, a w niedzielę o godz. 11 rozegrają ostatni mecz tej rudny z mocnym przeciwnikiem - także z Bielska-Białej - drużyną AZS ATH. Bielscy akademicy zajmują obecnie czwarte miejsce w lidze, zatem ich ew. przegrana może mieć decydujące znaczenie dla ich dalszych losów. Zapowiada się sporo emocji (chyba więcej niż na wyborach), więc warto przyjść na salę Gimnazjum 2.

Wstęp wolny. Cisza wyborcza oczywiście będzie obowiązywać, ale głośny doping nie będzie łamał tej zasady.

Zapraszamy.
MTS Winner

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.