czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 26 listopada 2010
  • wyświetleń: 2286

Karatecy powalczą o puchar

27 listopada w hali sportowej w Gimnazjum Publicznym nr 2 im. Janusza Kusocińskiego w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Targowej 6 odbędzie się Ogólnopolski Turniej Seido Karate o Puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic.

Organizatorem turnieju jest Uczniowski Klub Sportowy Seido Karate Czechowice-Dziedzice (ul. Prusa 22 B) Patronat nad turniejem objął Burmistrz Czechowic-Dziedzic - ufundował on 20 sztuk pucharów.

Seido karate jest tradycyjnym stylem karate, w którym Kaicho T.Nakamura przekazuje wszystko to, co nauczył się o sztukach walki przez ponad 45 lat praktyki. Jednym z celów Seido jest rozwijanie mocnego ciała, co wpływa pozytywnie na nasze zdrowie, pewność siebie i samopoczucie. Poza rozwojem umiejętności fizycznych Seido dąży do rozwoju moralności i charakteru. Emblemat Seido to pięciolistny kwiat japońskiej śliwy, który jest także herbem rodowym Kaicho Nakamury.

aka / czecho.pl, źródło: UM Czechowice-Dziedzice, www.um.czechowice-dziedzice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.