czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 14 grudnia 2010
  • wyświetleń: 2167

Gwiazdkowe zawody pływackie

Stowarzyszenie Obywatelskie Forum Samorządowe i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają wszystkie dzieci z Gminy Czechowice-Dziedzice uczęszczające do szkół podstawowych do wzięcia udziału w Gwiazdkowych Zawodach Pływackich, które odbędą się w sobotę 18 grudnia w miejskiej pływalni MOSiR-u "Wodnik" w Czechowicach-Dziedzicach.

Udział w zawodach jest bezpłatny! Indywidualne zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną do 15 grudnia. Szczegóły w regulaminie dostępnym na stronie www.ofs.org.pl.

W zawodach mogą brać udział dzieci ze szkół podstawowych zamieszkujące na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice. Zawody zostaną rozegrane w następujących grupach wiekowych - z podziałem na chłopców i dziewczęta:
- grupa I - 6 lat - 25 m - styl dowolny
- grupa II - 7 lat- 25 m - styl dowolny
- grupa III - 8 lat - 25 m - styl dowolny
- grupa IV - 9 lat - 25 m - styl dowolny
- grupa V - 10 lat - 50 m - styl dowolny
- grupa VI -11 lat - 50 m - styl dowolny
- grupa VII -12 lat - 50 m - styl dowolny

Od 8.00 do 08:30 w holu pływalni przyjmowane i weryfikowane będą zgłoszenia dodatkowe (w przypadku wolnych miejsc). Zawody rozpoczną się o 9.00.

Obywatelskie Forum Samorządowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.