czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 3 grudnia 2010
  • wyświetleń: 1678

Siatkarze MTS Winner o II ligę

Seniorzy czechowickiego klubu rozpoczęli tydzień temu walkę o awans do II ligi. W najbliższą niedzielę, 5 grudnia o 11.00 zagrają pierwszy mecz w tej grupie u siebie z Delic-Pol Norwid Częstochowa 2.

Dosyć niekorzystny układ wyników ostatnich pojedynków w dotychczasowych rozgrywkach III ligi spowodował, że MTS Winner awansował do grupy walczącej o II ligę z niewielką ilością punktów, zaliczonych z wcześniejszych meczy. Pierwsze mecze pokażą zatem, czy szanse awansu są tylko teoretyczne. Tym bardziej jednak przyda się wsparcie kibiców, których zwyczajowo zapraszamy do sali sportowej GP2 (dawna SP8) w centrum miasta.

W piątek, 3 grudnia o 17.00 swój ligowy mecz rozegrają Kadeci MTS Winner. Podejmują oni swoich rówieśników z LKS Olimpia Goleszów. Na ostatnich meczach ta grupa wiekowa gromadziła na trybunach sporo widzów/kibiców i młodsi Winnersi liczą, że i teraz nie będą grać w pustej sali.

W sobotę od 9.00, także w GP2, swój siatkarski Mikołajkowy Turniej rozegrają chłopcy z roczników 1999 i młodsi. Zapraszamy przyszłych siatkarzy do uczestnictwa, a rodziców do dopingowania swoich pociech.

MTS Winner

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.