czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 9 grudnia 2010
  • wyświetleń: 2978

Turniej Piłki Nożnej

Młodzieżowa Rada Miejska przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach w dniach 11 i 12 grudnia organizuje turniej piłkarski o puchar Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zmagania odbywać się będą na salach gimnastycznych Gimnazjum Publicznego nr 3 i Szkoły Podstawowej nr 5. W sobotę odbędą się tam eliminacje w kategorii OPEN od godziny 9 do godziny 15. Natomiast w niedzielę od godziny 9 odbędą się finały tej kategorii. Na spotkanie organizacyjne zapraszamy w czwartek o godzinie 17 do Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych (na stołówce). Wpisowe do turnieju wynosi 100 złotych. Całość przeznaczona zostanie na WOŚP. Jest to jedyny termin zapisów. Zgłoszenia w terminie późniejszym nie będą uwzględniane. Szczegóły rozgrywania meczów zostaną podane na spotkaniu organizacyjnym.

Zmagania swoje będą mieli również najmłodsi w dniu 11 grudnia w sobotę od godziny 15 na sali Gimnazjum Publicznego nr 3. Zawody rozgrywane będą w 2 kategoriach wiekowych: dzieci do klasy 3 szkoły podstawowej i klasy 4-6 szkół podstawowych. Zespoły maksymalnie 8 zespołowe. Wpisowe wynosi 5 zł od uczestnika. Spotkanie organizacyjne w czwartek o godzinie 17.30 w ZSTiL (na stołówce). Jest to jedyny termin zapisów. Turniej odbędzie się gdy do turnieju zgłoszą się przynajmniej 3 drużyny.

taurus / klub czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.