czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 11 stycznia 2011
  • wyświetleń: 1131

Udany start lekkoatletów

Czechowiccy lekkoatleci rozpoczęli sezon halowy zawodami w Spale i Brzeszczach.

Na sprawdzianie kadry narodowej juniorów w Spale doskonale zaprezentował się Marcin Londzin, wygrywając bieg na 300m znakomitym wynikiem 34.30s.Po tym sprawdzianie Marcin awansował do ośrodka szkolenia olimpijskiego - oby tak dalej.

W Brzeszczach trzy rekordy życiowe w biegach na 60m przez płotki, 60m płaskie i w skoku w dal ustanowił utalentowany wieloboista Marcel Marszałek. Ponadto rekordy życiowe w biegu na 6om ustanowili: Elżbieta Głogowska, Katarzyna Budny, Sylwia Sliz, Kamila Gibas, Maciej Żelazny, Arkadiusz Muras i Mateusz Szatanik, który dodatkowo poprawił rekord życiowy w skoku w dal. Następny start lekkoatletów to Halowe Mistrzostwa Śląska w Spale w biegach okrężnych. Liczymy na kilka medali.

Po tych zawodach 20-osobowa ekipa czechowickich lekkoatletów wyjeżdza na tygodniowy obóz do Węgierskiej Górki zakończony startem w Mistrzostwach Śląska w Brzeszczach w skokach i biegach sprinterskich.

Jan Kobędza

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.