czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 13 stycznia 2011
  • wyświetleń: 973

Ferie: futsal w Bestwinie

Za nami:

Uczniowski Klub Sportowy „The Best” Bestwinka oraz Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie organizują Turniej Piłki Nożnej Halowej „dzikich drużyn” o Puchar Dyrektora CKSiR w Bestwinie.

Turniej odbędzie się 21 stycznia w sali gimnastycznej szkoły podstawowej i gimnazjum w Bestwince. Zawody zostaną rozegrane w dwóch grupach wiekowych: młodszej (szkoła podstawowa) i starszej (gimnazjum). Rozpoczęcie dla obu grup wiekowych zaplanowano na 10.00.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie drużyny max 5-cio osobowej (bramkarz + 3 zawodników + 1 rezerwowy) na pół godziny przed rozpoczęciem turnieju oraz przedstawienie pisemnej zgody rodziców na udział w zawodach przez wszystkich zgłoszonych zawodników . W turnieju mogą brać udział tylko chłopcy z terenu Gminy Bestwina.

System i czas rozgrywania spotkań zależny będzie od liczby zgłoszonych zespołów. Organizatorzy proszą o zabranie jednolitych kostiumów dla całego zespołu. Zwycięskie zespoły w obu kategoriach wiekowych otrzymają pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe.

Nagrodzone zostaną również drużyny, które zajmą drugie i trzecie miejsca oraz zdobywcy największej liczby bramek w turnieju („król strzelców”). Dla wszystkich uczestników przewidziano „słodkie nagrody pocieszenia”.

aka / czecho.pl, źródło: CKSiR Bestwina

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.