czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 13 stycznia 2011
  • wyświetleń: 1231

Bestwina: turniej ping-ponga

Za nami:

Uczniowski Klub Sportowy The Best Bestwinka oraz CKSiR w Bestwinie organizują Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Bestwina.

Turniej odbędzie się 20 stycznia (czwartek) w sali gimnastycznej szkoły podstawowej i gimnazjum w Bestwince. Zawody zostaną rozegrane w następujących kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców: Klasy I-III SP; Klasy IV- VI SP; Klasy IV- VI SP; Gimnazjum.

Początek turnieju o 10.00. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane będą na pół godziny przed rozpoczęciem zawodów. W turnieju mogą brać udział tylko mieszkańcy gminy Bestwina.

Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest przedstawienie pisemnej zgody rodziców na udział w zawodach. Zwycięscy rywalizacji w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymają pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe. Nagrodzeni zostaną również zawodnicy, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce. Dla wszystkich uczestników przewidziano „słodkie nagrody pocieszenia”.

aka / czecho.pl, źródło: CKSiR Bestwina

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.