czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 18 czerwca 2004
  • wyświetleń: 724

Regaty kajakowe na akwenie łąckim

Wszystkich miłośników kajakarstwa ucieszy fakt, że w sobotę na akwenie łąckim (obok Pszczyny) odbędą się III Regaty Kajakowe o Puchar Przechodni Burmistrza Pszczyny.

W regatach mogą startować uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Warunkiem uczestnictwa jest umiejętność pływania oraz pisemna zgoda rodziców na udział w imprezie.
Wszyscy uczestnicy regat zobowiązani są do pływania w kapokach.

Regaty kajakowe to nie koniec atrakcji w ten weekend na akwenie łąckim. W sobotę i niedzielę zapowiada się najazd windusrfingowców. Odbędą się bowiem V Regaty Windsurfingowe o Puchar Carbo Asecura, I Mistrzostwa Polski Parlamentarzystów w Windsurfingu oraz I Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty.

W ten weekend dominują zatem kajakarze i windusrfingowcy, ale już za tydzień przyjdzie czas na regaty żeglarskie. Regaty o Puchar firmy Lust-Pack przewidziano na niedzielę 27 czerwca. Dodatkową atrakcją będzie prawdopodobnie występ pszczyńskiego zespołu szantowego North Cape.

ups

fot. Tomasz Kuliga

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.