Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 19 stycznia 2011
  • wyświetleń: 1731

Czechowicka Liga Futsalu

W minioną sobotę i niedzielę odbyły się dwie kolejki naszej Czechowickiej Ligi Futsalu.

Lider Stara Gmina w dalszym ciągu dąży od zwycięstwa do zwycięstwa i z kompletem punktów prowadzi w tabeli. Na kolejne miejsce - dzięki trzem zwycięstwom (jeden mecz awansem) - wskoczyła drużyna All Stars. Trzecie miejsce to powrót na pudło drużyny Zielarzy.

Kolejka VI

Stara Gmina – Labamba 5:0 w. o.

Konio Team – Anioły Mazura 5:5
Konio Team: 3 - M. Michalik, 2 - A. Białka
Anioły Mazura: 2 - A. Psik, 1 - Sz. Janusz, 1 - J. Pocha, 1 - A. Zolich

Dobre Chłopaki – Bakłażanka Team 4:3
Dobre Chłopaki: 2 - K. Kocierz, 1 - G. Kocierz, 1 - T. Moś
Bakłażanka Team: 2 - R. Mikołajczyk, 1 - R. Żurek

All Stars – Irasiad 9:6
All Stars: 4 - J. Maroszek, 3 - R. Jurczyga, 2 - B. Kotas
Irasiad: 2 - T. Kapuśnik, 1 - M. Cieślik, 1 - B. Filapek,1 - M. Kulig, 1 - K. Potwora

Czwórkowicze – KS Zory 3:1
Czwórkowicze: 2 - Ad. Ciesielczyk, 1 - samobójcza
KS Zory: 1 - D. Nowak

Polskie Jadło – Old Boys –termin do uzgodnienia

Kolejka VII

KS Zory – All Stars 3:9
KS Zory: 1 - M. Janeczko, 1 - D. Moś, 1 - D. Nowak
All Stars: 4 - D. Sierota, 2 - R. Jurczyga, 1 - M. Grygierzec, 1 - B. Kotas, 1 - J. Maroszek

Bakłażanka Team – Polskie Jadło 5:0 w. o.

Anioły Mazura – Dobre Chłopaki 7:7
Anioły: 3 - S. Korzun, 1 - Sz. Janusz, 1 - M. Kotas, 1 - A. Zolich, 1 - K. Wnuk
Dobre Chłopaki: 5 - K. Kocierz, 2 - W. Szal

OLD BOYS – Czwórkowicze 0:14
Czwórkowicze : 6 - A. Ciesielczyk, 4 - D. Borkowski, 1 - Ad. Ciesielczyk, 1 - M. Górski
1 - W. Guzik, 1 - J. Tekieli

Irasiad – Zielarze 6:8
Irasiad: 5 - P. Wawak, 1 - M. Kulig
Zielarze: 2 - D. Czapiga, 2 - K. Kimla, 2 - P. Sroka, 1 - G. Maron, 1 - Sz. Skęczek

Stara Gmina - Konio Team 11:7
Stara Gmina: 3 - P. Światłowski, 2 - T. Kozioł, 2 - M. Sikora, 1 - P. Łukosz, 1 - Sz. Kóska, 1 - Ł. Szędzielarz, 1 - Sz. Światłowski
Konio Team: 3 - D. Klimczak, 1 - A. Białka, 1 - D. Michalik, 1 - M. Michalik, 1 - D. Pustelnik

Awansem:
Bakłażanka Team – All Stars 5:10
Bakłażanka Team: 4 - R. Żurek, 1 - K. Faruga
All Stars: 3 - A. Sakrajecki, 2 - B. Kotas. 2 - D. Sierota, 1 - M. Faruga, 1 - M. Grygierzec, 1 - J. Maroszek

Tabela:
1. Stara Gmina 7 21 67:30
2. All Stars 7 15 68:40
3. Zielarze 6 13 41:30
4. Czwórkowicze 6 12 34:24
5. Old Boys 6 12 29:43
6. Dobre Chłopaki6 11 35:33
7. KS Zory 7 10 40:40
8. Bakłażanka T. 8 9 47:40
9. Anioły Mazura 6 8 31:32
10. Konio Team 7 4 28:54
11. Polskie Jadło 5 3 29:35
12. Irasiad 7 3 34:47
13. Labamba 6 1 18:54

Strzelcy
18 - R. Żurek
15 - D. Nowak
13 - K. Kocierz
12 - J. Maroszek
11 - R. Jurczyga
10 - M. Bieniek, T. Kozioł, P. Łukosz, M. Michalik, Ł. Szędzielarz, M. Żyła

Kolejka VIII – 29. 01. 2011
Godz. 14.45 Zielarze – KS Zory
Godz. 15.30 Czwórkowicze – Bakłażanka Team
Godz. 16.15 Labamba – Irasiad
Godz. 17.00 Konio Team – Dobre Chłopaki
Godz. 17.45 Polskie Jadło – Anioły Mazura
Godz. 18.30 All Stars – Old Boys

Zapraszam
Michalski Andrzej

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.