czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 11 lutego 2011
  • wyświetleń: 1102

W taroki o Puchar Sołtysa Ligoty

5 lutego w Domu Kultury w Ligocie odbyły się X Międzynarodowe Mistrzostwa Ligoty w Tarokachzorganizowane w ramach projektu „Taroki-Gra o tożsamość. Cykl turniejów karcianych”.

Projekt ten jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007-2013.

Tego dnia uczestnicy turnieju mieli do pokonania 4 jednogodzinne rundy. W turnieju wzięło udział 64 graczy, w tym 5 zawodników z Czech. Mistrzostwa wygrał pan Zygmunt Sołczykiewicz z Kóz, II miejsce zajął pan Andrzej Malarz również z Kóz. Na trzecim miejscu zawody ukończył pan Kazimierz Buczek z Ligoty.

Sołtys Ligoty – Stanisław Słowik uhonorował zwycięzców pucharami. Ponadto najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami.

aka / czecho.pl, UM Czechowice-Dziedzice, www.um.czechowice-dziedzice.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.