czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 15 lutego 2011
  • wyświetleń: 1381

Trójka pierwsza w Lidze Żaków

13 lutego odbyła się IV kolejka Pszczyńskiej Ligi Żaków. Nasza drużyna w grupie wygrała wszystkie swoje trzy mecze aplikując rywalom 21 bramek, tracąc tylko 1.

Reklama

W pierwszym meczu pokonaliśmy 7:1 UKS Centrum Pszczyna 2001. Zaskakująco łatwe zwycięstwo z najsilniejszymi grupowymi rywalami. W drugim spotkaniu również zdobyliśmy 7 goli, tym razem nie tracąc żadnego z Orłami Mirosława K. Podobny wynik uzyskaliśmy w ostatniej grupowej potyczce z LKS Łąka (7:0). W finale odrobiliśmy stratę w ogólnej klasyfikacji Ligi do UKS Centrum Pszczyna 2000, pokonując przeciwników 3:0. Warto podkreślić , że nasi zawodnicy pierwszy raz wystąpili w nowych strojach sponsorowanych przez firmę POLPLAST, które okazały się bardzo szczęśliwe. IV turniej to półmetek zmagań Pszczyńskiej Ligi Żaków. Następnym marcowy turniej będzie ostatnim w halowym wydaniu, a kolejne odbędą się na boiskach trawiastych.

Skład drużyny: Michał Wieczorek, Korneliusz Burian, Jakub Wojtyła, Mateusz Borgieł, Piotr Strączek, Jakub Zontek, Jakub Przewoźnik, Grzegorz Abramek, Adrian Iciek, Kamil Maciejewski, Dawid Byrdziak, Błażej Ciesielczyk, Maciej Rąbel.

Mariusz Maławy / umks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.