Sport

  • 18 lutego 2011
  • wyświetleń: 2980

Zawody tenisa stołowego w Ligocie

W dniach 15 i 16 lutego w ZS w Ligocie odbyły się zawody powiatowe w tenisie stołowym szkół podstawowych i gimnazjum.

W zawodach dobrze zaprezentowały się zespoły reprezentujące naszą gminę. W kategorii gimnazjum spośród 13 zespołów, awans do zawodów rejonowych dziewczyn uzyskały drużyny ZS Ligota w składzie: Brańka Gabriela, Derlich Karolina, Kopeć Justyna, a wśród chłopców Gimnazjum nr 2 Czechowice-Dziedzice w składzie: Ciastoń Michał, Adamczyk Rafał, Retek Szymon. Reprezentacja chłopców ZS Ligota zajęła 3 miejsce.

W zawodach szkół podstawowych rewelacyjny występ zanotowały dziewczyny z SP 3 Ligota w składzie: Furtak Kinga,Fołta Monika,Mola Patrycja zajmując 1 miejsce przed SP Bestwinka i SP 2 Szczyrk.

Wśród chłopców zwyciężyła SP Bestwinka przed SP 4 Czechowice w składzie: Kasperydus Mateusz, Staszek Łukasz, Bucki Grzegorz i SP Czaniec.

Zawody rejonowe szkół podstawowych odbędą się 10 marca w ZS Ligocie,w których uczestniczyć będą mistrzowie i wicemistrzowie powiatów żywieckiego, bielsko-bialskiego oraz miasta Bielsko-Biała

jadraz

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.