czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 21 lutego 2011
  • wyświetleń: 1866

Znamy mistrza Ligi Futsalu

Na kolejkę przed zakończeniem Czechowickiej Ligi Futsalu znamy mistrza oraz wicemistrza ligi.

Mistrzem Została drużyna Starej Gminy, Która zdobyła komplet punktów w 12 kolejkach, a wicemistrzem zespół All Stars. O trzecie miejsce powalczą w ostatniej kolejce trzy drużyny: Czwórkowicze, Old Boys oraz Dobre Chłopaki. Także walka o króla strzelców rozstrzygnie się w ostatniej kolejce Czechowickiej Ligi Futsalu (patrz poniżej).

Kolejka XI

BAKŁAŻANK TEAM – LABAMBA 8 : 7
Bakłażanka T.: 3-R.Żurek, 2-M.Adamek, 1-M.Czerwiński, 1-K.Faruga,1-G.Musiał
Labamba: 3-P.Pawlik, 2-A.Damaz, 1-M.Stanclik, 1-K.Wrona

IRASIAD – KONIO TEAM 10 : 9
Irasiad: 8-P.Wawak, 1-M.Kulig, 1-K.Potwora
Konio Team: 4-A.Białka, 4-M.Michalik, 1-D.Michalik

POLSKIE JADŁO – CZWÓRKOWICZE 1 : 7
Polskie J.: 1-M.Bieniek
Czwórkowicze: 2-D.Borkowski, 2-Ar.Ciesielczyk, 2-W.Guzik, 1-Ad.Ciesielczyk

ANIOŁY MAZURA – ZIELARZE 5 : 0 w.o.

DOBRE CHŁOPAKI – ALL STARS 6 : 10
Dobre Chłopaki: 3-K.Kocierz, 2-G.Kocierz, 1-G.Bała
All Stars: 4-R.Jurczyga, 4-D.Sierota, 1-J.Maroszek, 1-A.Sakrajecki

OLD BOYS – STARA GMINA 5 : 9
Old Boys: 2-R.Szypuła, 2-S.Świeży, 1-H.Gawlas
Stara Gmina: 3-P.Światłowski, 2-T.Kozioł, 1-Ł.Szędzielarz, 1-Sz.Światłowski, 1-S.Rom 1-samobójcza

Kolejka XII

STARA GMINA – BAKŁAŻANKA TEAM 9 : 6
Stara Gmina: 3-P.Światłowski, 2-M.Sikora, 2-R.Zbijowski, 1-P.Łukosz, 1-Sz.Kóska
Bakłażanka T.: 3-D.Musiał, 2-M.Adamek, 1-R.Żurek

IRASIAD – KS ZORY 6 : 9
Irasiad: 2-B.Filapek, 2-P.Wawak, 1-B.Litwin, 1-samobójcza
KS Zory: 5-D.Nowak, 2-M.Dyrda, 1-Ł.Gurbowicz, 1-M.Stanoch

ZIELARZE – DOBRE CHŁOPAKI 5 : 8
Zielarze: 1-K.Kimla, 1-G.Maron, 1-Ł.Michalski, 1-P.Sroka, 1-samobójcza
Dobre Chłopaki: 2-K.Kocierz, 2-Ł.Żur, 1-G.Kocierz, 1-T.Moś, 1-T.Wronowicz, 1-S.Zygmunt

ALL STARS – POLSKIE JADŁO 9 – 7
All Stars: 3-R.Jurczyga, 3-D.Sierota, 2-K.Urban, 1-B.Kotas
Polskie Jadło: 5-K.Buchta, 1-J.Michalski, 1-P.Pączek

LABAMBA – ANIOŁY MAZURA 5 : 12
Labamba: 2-A.Malarz, 1-A.Damaz, 1-A.Moś, 1-P.Pawlik
Anioły Mazura: 3-Sz.Janusz, 3-J.Wnuk, 2-S.Korzun, 1-W.Kowalski, 1-J.Pocha, 1-K.Wnuk 1-samobójcza

KONIO TEAM – CZWÓRKOWICZE 1 : 7
Konio Team: 1-M.Michalik
Czwórkowicze: 2-Ar.Ciesielczyk, 2-W.Guzik, 1-D.Borkowski, 1-M.Górski

Awansem mecz:
STARA GMINA – ANIOŁY MAZURA 14 :8
Stara Gmina: 6-T.Kozioł, 3-M.Sikora, 2-P.Światłowski, 1-Sz.Kóska, 1-Sz.Światłowski, 1- samobójcza
Anioły Mazura: 3-K.Wnuk, 2-S.Korzun, 1-M.Kotas, 1-J.Pocha, 1-J.Wnuk

Tabela
1. Stara Gmina 12 36 108:63
2. All Stars 11 27 109:66
3. Czwórkowicze 11 22 61:38
4. Old Boys 11 21 80:79
5. Dobre Chłopaki 11 20 71:64
6. KS Zory 11 19 72:65
7. Bakłażanka Team 12 14 70:65
8. Zielarze 11 14 64:64
9. Anioły Mazura 12 14 65:88
10. Irasiad 11 9 78:79
11. Polskie Jadło 11 9 60:75
12. Konio Team 11 7 50:85
13. Labamba 11 1 49:120

Strzelcy
33 - D.Nowak
32 - K.Kocierz, P.Wawak
30 - R.Żurek
28 - R.Jurczyga
23 - A.Damaz, S.Świeży
21 - D.Sierota
20 - K.Buchta, T.Kozioł, M.Michalik

Kolejka XII - 26 lutego
14.45 Old Boys – Irasiad
15.30 Polskie Jadło – Zielarze
16.15 KS Zory – Konio Team
17.00 Dobre Chłopaki – Labamba
17.45 Czwórkowicze – All Stars
18.45 Zakończenie turnieju- nagrody

Zapraszam
Michalski Andrzej

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.