czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 7 marca 2011
  • wyświetleń: 3578

Podium żaków UMKS Trójka

5 marca w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Goczuś" w Goczałkowicach odbył się turniej piłki nożnej halowej rocznika 2000 o Puchar Prezesa LKS Goczałkowice-Zdrój. W rywalizacji brało udział sześć drużyn: LKS Goczałkowice-Zdrój I, LKS Goczałkowice-Zdrój II, UKS Centrum Pszczyna, GKS Pniówek Pawłowice, BKS Stal Bielsko-Biała, UMKS "Trójka" Czechowice-Dziedzice.

Podium żaków UMKS Trójka


Nasz zespół rozpoczął rywalizację od wygranej 2:0 z UKS Centrum Pszczyna. W drugim meczu pokonaliśmy 3:0 żaków z Pawłowic. W kolejnym spotkaniu wygraliśmy z drugą drużyną gospodarzy 8:0. O wiele trudniej było z pierwszą drużyną LKS Goczałkowice, gdzie "dowieźliśmy" do końca skromne zwycięstwo 1:0.

W ostatnim meczu turnieju nasza drużyna spotkała się z BKS Stal Bielsko-Biała. Nasi rywale podobnie jak my wygrali wszystkie swoje spotkania. Nam wystarczył remis, bo mieliśmy lepszy bilans bramkowy 14:0. Jednak w tym meczu straciliśmy jedyną bramkę w turnieju, która zdecydowała o zajęciu II miejsca. Nasi rywale dość szczęśliwie wykopując piłkę z autu trafili do naszej siatki. Piłka dość pechowo po drodze dotknęła naszego obrońcę. No cóż szczęście podobno sprzyja lepszym. Pierwszy BKS Bielsko-Biała, UMKS "Trójka" drugie miejsce, UKS Centrum Pszczyna na najniższym szczeblu podium.

Wyróżnienie dla najlepszego zawodnika turnieju trafiło dla kapitana naszej drużyny: Jakuba Wojtyły. Skład UMKS "Trójka" w turnieju: Krystian Hebda, Sebastian Babicki, Maciej Rąbel, Jakub Przewoźnik, Piotr Strączek, Daniel Jonkisz, Michał Wieczorek, Dawid Byrdziak, Grzegorz Abramek, Jakub Wojtyła, Jakub Zontek, Korneliusz Burian.

Mariusz Maławy / umks.czechowice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.