czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 11 marca 2011
  • wyświetleń: 2668

Sukcesy czechowickich szkół

10 Marca w ZS w Ligocie odbyły się zawody rejonowe w tenisie stołowym szkół podstawowych i gimnazjum. Dwie szkoły z naszej gminy uzyskały awans do finału wojewódzkiego.

Sukcesy czechowickich szkół
Dziewczyny z ZS Ligota


Bardzo dobry występ zanotowały dziewczyny ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ligocie, które zwyciężyły drużynowo, a w turnieju zajęły indywidualnie miejsca - 2, 3, 4, ustępując wyłącznie Karolinie Tokarczyk - zawodniczce sklasyfikowanej na 3 miejscu w Polsce.

Drużyna z Burzeja uzyskała pierwszy w historii szkoły awans do finału wojewódzkiego. Na uwagę zasługuje fakt, iż w drużynie grały dwie dziewczyny z 4 klasy.

Świetny występ odnotowały również dziewczyny z ZS Ligota, które podtrzymując tradycję żeńskiego tenisa stołowego w Ligocie zakwalifikowały się bez większych problemów do finału wojewódzkiego.

Wyniki drużyn z naszej gminy:

Dziewczyny szkół podstawowych: 1 miejsce - SP 3 Ligota (Indywidualnie: Furtak Kinga 2m, Fołta Monika 3m, Mola Patrycja 4m) - awans do finału wojewódzkiego

Dziewczyny gimnazjum: 1 miejsce - Gimnazjum w Ligocie ( Indywidualnie: Derlich Karolina 2m, Kopeć Justyna 3m, Brańka Gabriela 4m) - awans do finału wojewódzkiego

Chłopcy szkół podstawowych: 2 miejsce - SP 4 Czechowice-Dziedzice (Staszek Łukasz, Bucki Grzegorz, Janik Paweł)

Chłopcy gimnazjum: 6 miejsce - gimnazjum nr 2 Czechowice-Dziedzice

Więcej zdjęć z zawodów na www.mks-czechowice.pl target=_blank class=dodaj>www.mks-czechowice.pl

Ze sportowym pozdrowieniem,
sekcja tenisa stołowego MKS Czechowice-Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.