czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 23 marca 2011
  • wyświetleń: 2287

Orlik2012 zaprasza na treningi

Uczniowski Klub Sportowy Orlik2012 Czechowice-Dziedzice, zaprasza na treningi piłkarskie chłopców z rocznika 2001 i młodszych.

Orlik2012


Uczniowski Klub Sportowy "Orlik 2012 Czechowice - Dziedzice", jest stowarzyszeniem zrzeszającym uczniów i rodziców. Klub opiera swoją działalność na społecznej pracy swoich członków i działaczy oraz pomocy rodziców uczniów.

Zapewniamy naszym dzieciom treningi pod opieką dobrze wyszkolonego i z dużym doświadczeniem trenera, oraz udział w wielu rozgrywkach piłkarskich zarówno na boiskach jak i na hali sportowej.

W sezonie letnim treningi odbywają się na boisku Orlik2012 przy Zespole Szkół Technicznych i Licealnych im. Stanisława Staszica w Czechowicach - Dziedzicach, natomiast z sezonie zimowym - na hali sportowej.

Wstępując w nasze szeregi - współtworzysz nasz Klub i wspólnie z pozostałymi rodzicami możesz wpływać na podejmowane decyzje w zakresie szkolenia naszych dzieci.

Nasze dzieci są szkolone pod hasłem: nie wynik jest najważniejszy tylko dobra zabawa.
Więcej informacji o naszym Klubie piłkarskim można znaleźć na naszej stronie internetowej www.orlik2012.czechowice-dziedzice.pl

W prawie treningów proszę się kontaktować z Trenerem - Panem Andrzejem Michalskim (tel. 660672153).

Mariusz Hereda / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.