czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 29 marca 2011
  • wyświetleń: 5433

Czechowiczanie walczyli w MMA

26 marca w Chorzowie odbył się turniej Grappling (walka na chwyty - rodzaj walki wręcz wykorzystujący techniki chwytów, tj. dźwignie, rzuty (obalenia), duszenia. zabronione są w niej uderzenia) oraz MMA Full Contact w którym wzięło udział prawie 260 zawodników, w tym również ośmioosobowa grupa z naszego miasta. Czechowiczanie wywalczyli w turnieju 4 medale.

Na pierwszym miejscu zawody ukończył fenomenalnie walczący Dawid Ogrodzki w kat. Grappling Junior -66kg zwyciężając wszystkie walki przed czasem. Drugi złoty medal wywalczył debiutujący Michał Czarnecki kat. Grappling junior -91kg.

Brązowy medal w kat. MMA Full Contact Junior -73kg zdobył bardzo dobrze walczący Michał Sobiech.

W turnieju walczyli również Mikołaj Maślanka kat. Full Contact MMA Junior -66kg który stoczył dwa bardzo zacięte pojedynki. Niestety przegrał przez wskazania sędziów, oraz Sebastian Kapias kat.Full Contact MMA -73kg który po zwycięskiej walce uległ w dwóch następnych pojedynkach.

W Chorzowie nie zabrakło także Seniorów. Pierwszy z nich to walczący gościnnie dla naszego klubu dżudoka pochodzący z Bielska-Białej Marek Chrapkiewicz który w kat. Grappling Senior -73 dotarł do finału gdzie niestety musiał uznać wyższość swojego przeciwnika, w rezultacie ukończył zawodny na bardzo dobrej drugiej pozycji.

Świetny debiut na swoim koncie zapisał założyciel Czechowickiego klubu Marek Ogrodzki kat. Grappling Senior -91kg, który w swojej kategorii uplasował się na 4 miejscu.

Ostatni z naszych zawodników, Paweł Michałek kat. Full Contact -91kg po dwóch zwycięskich pojedynkach przegrał w walce półfinałowej z zawodnikiem z Opola.

roberto-1987 / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.