Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 2075

Punkt pomocy dla narkomanów

W naszej Gminie został uruchomiony Punkt Konsultacyjny ds. Przeciwdziałania Narkomanii. Mieści się on się w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Mickiewicza 19 i czynny będzie w każdy wtorek w godzinach 15.00-19.00 (tel. 32 215 31 27).

W Punkcie można uzyskać szczegółowe informacje na temat problemu narkomanii oraz o miejscach, gdzie można szukać pomocy. Celem działania Punktu jest także udzielanie wsparcia osobom eksperymentującym z narkotykami oraz rodzicom i opiekunom tych osób.

Dyżury w Punkcie będzie pełnił mgr Piotr Rychły - pedagog, były policjant, szkoleniowiec, specjalista w dziedzinie przeciwdziałania narkomanii, posiadający duże doświadczenie w pracy z młodzieżą sprawiającą trudności wychowawcze. Z jego wiedzy i doświadczenia skorzystało już wielu rodziców, ponieważ w kilku czechowickich szkołach prowadził on wywiadówki profilaktyczne.

aka / czecho.pl, źródło: www.um.czechowice-dziedzice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.