czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 13 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 3259

Designersko na Pocztowej

Artykuł sponsorowany:

Już od 14 kwietnia będzie można znaleźć się w nowym wymiarze wnętrza. W tym dniu zostanie otwarty nowy sklep z artykułami wyposażenia wnętrz - Decorto.

Sklep kusić będzie nie tylko znakomitą ofertą - pięknym i szerokim asortymentem, ale i bardzo designerskim wnętrzem, nienagannie dobranymi dodatkami oraz precyzją wykończenia. Klienci będą mogli inspirować się pięknem produktów, jak również harmonią i pieczołowitością ich ekspozycji. Diabeł tkwi w szczegółach, kreatorzy Decorto doskonale zdają sobie z tego sprawę, stąd ich zdeterminowanie na wysoką jakość obsługi każdego Klienta.

Nowy sklep Decorto


Odświeżona oferta znanych już producentów Victorinox, Fiskars, Gerlach, Amefa, Odiso, Kulig, Vialli Design, Krosno, zostanie poszerzona o nowe, niedostępne dotychczas w naszym rejonie marki, takie jak: Koziol, Bodum, Blomus, Menu, Legnoart, Auerhanh, Two People, VacuVin, Peugeot, Moneta, Ballarini, Joseph Joseph, Lekue, Prepara, Skeppshult, Guzzini.

W promieniu kilkudziesięciu kilometrów Decorto będzie jedynym miejscem, skupiającym produkty najlepszych marek.

Do 30 kwietnia na hasło "nowy wymiar wnętrza" otrzymać można specjalny rabat w wysokości -10%.

Bez względu na to, czy mieszkanie jest klasyczne czy nowoczesne, wysoka klasa i niebanalny design produktów dostępnych w Decorto, z pewnością będzie perfekcyjnie korespondować z wnętrzem każdego domu.

Wszystkie produkty dostępne są również w sklepie internetowym www.Decorto.pl. Serdecznie zapraszamy!

---

Decorto
ul. Pocztowa 14
43-500 Czechowice-Dziedzice
tel/fax (32) 215 23 40
sklep@decorto.pl