czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 lipca 2004
  • wyświetleń: 753

Czwartkowe spotkania z dobrym filmem

Reklama

W czwartek w Cafe u Telemanna (Pszczyna, Brama Wybrańców 1) rusza "Telemaniak" - czyli czwartkowe spotkania z dobrym filmem. Filmy będą wyswietlane na dużym ekranie na dziedzińcu zamkowym przez całe wakacje. W ten czwartek zostanie wyświetlony Memento w reżyserii Christophera Nolan'a. Początek o godz. 19.30 - wstęp wolny.

mot

Memento (USA, 2000), Dramat
Reżyseria: Christopher Nolan

Mieszkający w San Francisco detektyw ubezpieczeniowy Leonard Shelby (Guy Pearce) w wyniku wypadku traci tzw. pamięć krótkotrwałą. Wie kim jest i pamięta wszystko sprzed wypadku, ale błyskawicznie zapomina o tym, co wydarzyło się przed chwilą. Nie wie, gdzie był, co robił i planował. Przy dłuższej rozmowie zapomina, od czego się zaczęła. Powracające wspomnienia śmierci żony powodują, że nie daje za wygraną. Notatki, zdjęcia i tatuaże zastępują mu pamięć. Jedyną motywacją do życia jest obsesyjne pragnienie zemsty na mordercy ukochanej kobiety...

źródło: www.film.onet.pl class=dodaj target=blank>www.film.onet.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.