czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 3111

Zrób z nami dobry interes!

Kupuj z rabatem! Uruchomiliśmy nowy serwis, dzięki któremu można zrobić zakupy wybranych usług z rabatem i korzyścią, zarówno dla kupującego, jak i sprzedawcy. Aktualnie w serwisie znajdują się oferty z Czechowic-Dziedzic i Pszczyny, docelowo także z Bielska-Białej i Tych.

dobryinteres.pl
Przykładowe promocyjne oferty w serwisie dobryinteres.pl. Minimalny rabat to 40%!


Co może zyskać kupujący?

Dobryinteres.pl to serwis, w którym każdy może zakupić promocyjne kupony na różne usługi np. profesjonalną usługę fryzjerską, wspaniały masaż czy wyśmienitą kolację w restauracji. Minimalna wielkość rabatu to 40%, co oznacza, że to naprawdę wyjątkowe okazje.

Jaką korzyść mają z tego sprzedający?

Po pierwsze firma zyskuje dużą reklamę. Oferty z serwisu dobryinteres.pl są reklamowane w miejskich portalach - pless.pl, czecho.pl, bielsko.info i tychy.info oraz na ekranie LED zlokalizowanym w Pszczynie przy Rondzie Miast Partnerskich.

Po drugie firma jest w stanie sprzedać usługę, którą warunkuje np. czasem czy miejscem wykorzystania. Przykładowo restauracja, która w porze lunchowej ma mały ruch, może go znacznie zwiększyć, sprzedając promocyjne kupony właśnie na tę porę.

Jeśli Twoja firma jest zainteresowana udziałem w serwisie dobryinteres.pl, skontaktuj się z nami poprzez formularz zgłoszeniowy, napisz na adres biuro@dobryinteres.pl lub zadzwoń pod numer 32 212-88-93 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00).

Kupuj z rabatem - dobryinteres.pl

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.