czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 6353

Marian Błachut prezesem OSP

Na Zjeździe Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu naszej gminy Prezesem Zarządu Gminnego OSP w Czechowicach-Dziedzicach wybrano Burmistrza Mariana Błachuta.

Strażacy OSP wyróżnieni
fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Prezes Zarządu Gminnego OSP koordynuje działalność Ochotniczych Straży Pożarnych w gminie. Kadencja Prezesa trwa 5 lat. Burmistrz Marian Błachut zastąpił na tym stanowisku Stanisława Teodora Londzina.

W ostatnim czasie odbywały się również zjazdy w każdej z pięciu jednostek OSP w naszej Gminie. W OSP Zabrzeg na stanowisku Prezesa Stanisława Teodora Londzina zastąpił Tomasz Londzin, w OSP Bronów dotychczasowego Prezesa Józefa Soszkę zastąpił Tadeusz Szkucik, a w OSP Dziedzice w miejsce Romana Ubogiego Prezesem został wybrany Zygmunt Mizera. Ponownie wybrani na kolejną kadencję zostali Prezesi OSP Ligota Henryk Hess oraz OSP Czechowice I i II - Stefan Kozłowski.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.