czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 sierpnia 2004
  • wyświetleń: 575

Masz pomysł - skorzystaj z Phare CBC 2003 Polska-S

13 lipca rozpoczęła się procedura naboru Małych Projektów Infrastrukturalnych, które mogą otrzymać dofinansowanie w ramach programu Phare CBC 2003 Polska-Słowacja.

Dostępna wysokość dofinansowania projektu w ramach programu wynosi do 75% kosztów kwalifikowanych a jego wartość ustalona jest na kwotę od 100 000 EUR do 300 000 EUR.

Realizacja projektów powinna przyczynić się do poprawy infrastruktury okołobiznesowej w obszarze polsko-słowackiego pogranicza. Projekty realizowane na terenie powiatów ziemskich: bielskiego, żywieckiego, cieszyńskiego, pszczyńskiego oraz grodzkich: Bielsko-Biała i Jastrzębie Zdrój muszą wpisywać się w następujące priorytety: rozwój gospodarczy, lokalna infrastruktura ochrony środowiska, sieć infrastruktury transportowej oraz turystyka.

Szczegółowe informacje dotyczące kwalifikujących się projektów, beneficjentów oraz zasady przyznawania pomocy określone są w Wytycznych dla Wnioskodawców. Zaproszenie do składania wniosków, wniosek oraz wytyczne dostępne są na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego: www.silesia-region.pl.

Kontakt i pytania:
Bożena Mendrek-Gańczarczyk, bganczarczyk@silesia-region.pl
tel./fax (33) 813-63-23
Małgorzata Kaute-Porębska mkaute@silesia-region.pl tel. (33) 813-65-05

Wnioski z załącznikami należy składać do 24 września br. w Wydziale Programowania Rozwoju i Funduszy Europejskich: Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, międzywydziałowy Zespół Zadaniowy w Bielsku-Białej, pokój 330 ul. Piastowska 40, 43-300 Bielsko-Biała.

powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.